roadracing
March 28, 2024, 05:30:45 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

300 Zatáček Gustava Havla Hořice

Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: 300 Zatáček Gustava Havla Hořice  (Read 3162 times)
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #15 on: May 22, 2009, 10:07:56 am »

Tak to je bomba  Cheesy
No bylo to fakt super letos...srovnání s NW ale samozřejmně nemám.
Nevíš jak to srovnává V.Gilmore?
Samozřejmně jsem ho v depu několikrát potkal,ale moje znalost angličtiny se rovná nule,takže jsem se na něj jenom přiblble šklebil  Grin ...no šklebil se zpátky..takže pohoda Cheesy
« Last Edit: June 23, 2009, 01:02:28 pm by wusa » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #16 on: May 22, 2009, 12:29:15 pm »

Několikrát jsme o tom spolu mluvili v minulosti (teď o Zatáčkách ne) jak s Victorem, tak i Trevorem Lindsayem (TLindsy Racing) a oba říkají, že to jsou závody dobré leda tak pro tovární týmy. Co si o tom skutečně myslí, je patrné z toho, že Victor ač bydlí asi 20 minut jízdy autem od Portrushu, kde se NW 200 jede, váží raději cestu dlouhou přes 2000 km do Hořic.... To myslím hovoří za všechno.

Pokud se týká fanoušků, které znám osobně, ti mají podobný názor. Přesto, že tam každoročně přijde přes 100 000 diváků, prý jich tam je valná většina takových, kteří jdou právě jenom na tenhle jediný závod během celé sezóny.

Nevím, na závodech jsem tam nebyl. Pravdou ale je, že ten okruh je až na pár technických pasáží (pro mě) trochu nudný, ale zatraceně rychlý.
« Last Edit: June 23, 2009, 01:02:48 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #17 on: May 25, 2009, 07:40:14 am »

Pokud někdo máte zájem, tak na http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=419052 najdete kompletní výsledky včetně všech kvalifikací všech tříd, tedy i klasiků.
« Last Edit: June 23, 2009, 01:03:03 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #18 on: May 25, 2009, 11:53:10 am »

Snad to ani není potřeba překládat. Je to zpráva od Chase Corrise, kterého jsem počátkem roku seznámil i s Indiánem. Chas bydlí na Manu a když tam Michal byl v únoru, Charlie mu ukázal spoustu zajímavých věcí a seznámil ho s mnoha zajímavými lidmi. Tohle od něho přišlo v souvislosti s 300 Zatáčkama

Hi Pavel,
Many thanks for all your help at Horice this year :-)
It was much appreciated by Victor and all the team at TLindsay Racing.

Please pass on all our best wishes to everybody at the AMK Horice Motorcycle Club and all the Czech race fans for giving us all such a good welcome at Horice again this year.

We certainly hope to be back at Horice in 2010.

All the best,
Chas and all the Victor Gilmore Race Team.
« Last Edit: June 23, 2009, 01:03:19 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #19 on: May 25, 2009, 04:09:09 pm »

Ahoj Pavle...super zpráva a myslím že přístí rok určitě uvidíme v Hořicích nějaké nové jméno z ostrovů....teda pokud nedojde zase k termínové kolizi jako letos...no škoda...
« Last Edit: June 23, 2009, 01:03:35 pm by wusa » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #20 on: June 22, 2009, 11:34:29 am »

V posledním čísle populárního časopisu ROAD RACING IRELAND vyšel díky Garymu Jamisonovi článek o letošních 300 Zatáčkách.

Upoutávka na článek :

Classic rider Gary Jamison celebrated his 50th birthday with a trip to the Czech Republic for a race meeting at Horice. Jamison said: “Horice is a challenging road circuit 70 miles east of Prague. It’s a throw back to racing in the 70’s. The circuit is 3.5 miles of hills and decents. The event is ran in a very professional manner and attracted 25,000 spectators.

« Last Edit: June 23, 2009, 01:03:52 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #21 on: June 22, 2009, 11:37:55 am »

Co na to říci...Super Smiley
« Last Edit: June 23, 2009, 01:04:07 pm by wusa » Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #22 on: June 22, 2009, 02:25:10 pm »

No tak to je opravdu dobrá reklama ! Doufejme, že se to příští rok projeví Smiley
« Last Edit: June 23, 2009, 01:02:13 pm by wusa » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #23 on: July 26, 2009, 03:44:32 pm »

Arnaud Motte už se nemůže dočkat, až se zase objeví v Hořicích. Prý bude jeho vystoupení lepší než letos. Že to tenhle Frantík na příroďácích umí je jasné z jeho fotografií









A takhle to letos vyřešil U Nálevků



Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #24 on: July 27, 2009, 12:25:57 am »

Jo, jo, tomu sklouznutí jsem byl osobně přítomen...jen to tak na té mokré silnici zachrastilo a pak oba (on i motka) zapadli do těch šikovných zábran jako do peřin  Grin...za chvilku tam vedle něj přistál ještě někdo další, ale traťáci fungovali naprosto perfektně !!
Report Spam   Logged
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #25 on: July 27, 2009, 07:58:39 am »

Taky sem s nim mluvil..byl moc zklamaný že nemohl jed....v životě prý nic podobného jako Hořice neviděl a říkal mi I love it...taky se na něj přístí rok těším...je to v poho kluk..!
Report Spam   Logged
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #26 on: July 27, 2009, 08:13:08 am »

Mně přišli všechny ty frantíci takový sympatický...byli v pohodě a vypadali,že se jim u nás líbí  Smiley
Report Spam   Logged
luka-sil
mechanik
*
Posts: 18


« Reply #27 on: July 29, 2009, 02:14:12 am »

Jo, jo, tomu sklouznutí jsem byl osobně přítomen...jen to tak na té mokré silnici zachrastilo a pak oba (on i motka) zapadli do těch šikovných zábran jako do peřin  Grin...za chvilku tam vedle něj přistál ještě někdo další, ale traťáci fungovali naprosto perfektně !!

Hele..... byl jsem tam u toho taky.... jsem jeden z těch co tam zasahovali...... ( i když jsem makal na svozu, beru to jako povinnost..... pomoci traťákům, kterých tady nebylo uplně moc ).......  Jinak musím říct,že ten druhej pád byl někdo s ostrou 250 (starší rok výroby) a blbec tam měl řezaný sliky.....  Když jsem se ho zeptal, jestli je normální....odpověďěl,...že mu to až do teď docela drželo..... :-) Grin Grin
Jinak důležitý bylo,že jsme odtamtud dostali jezdce,....motorky jsme pak přikryly balíkama, protože většina jezdců tam jezdila jak smyslů zbavených a na žlutej prapor samozřejmě vůbec nereagovali........ Roll Eyes Embarrassed
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy