roadracing
April 18, 2024, 09:53:32 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Indi #23

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Author Topic: Indi #23  (Read 11510 times)
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #15 on: June 17, 2009, 02:08:14 pm »

Nejlepší zpráva na Světě...Moc gratuluju je to neuvěřitelný....Indi je nejlepší...Super...Go INDI GO
A co české závody...?Pojede?Myslim Těrlicko atd...díky
Report Spam   Logged
harlejicek
junior TT
***
Posts: 124


Truth/Tradition/Rebellion/Blood/Sweat/Tears


« Reply #16 on: June 17, 2009, 02:11:07 pm »

No yupííííííí  Cheesy mamkaV je konečně zde s námi, vítej (te)  Cheesy Cheesy Cheesy snad nejsem moc drzej  Shocked
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #17 on: June 17, 2009, 02:20:30 pm »

Dík všem za přivítání Roll Eyes, tykačka normal -100 let mi ještě není, když zvládám někdy našeho i Indiho ďábla (myslím psy) prohnat. No, ale na motorku se už necítím, tak budu šetřit manžovi (jeho sen,že mu Verča jednou nějakou schrastí Cheesy Cheesy) Zatím má páteřák, ledviňák a rukavice Grin Grin Grin. A Indika Mišáka asi teď teda moc neuvidím, o to víc budu tady sledovat Shocked Shocked
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #18 on: June 17, 2009, 02:27:57 pm »

Indi udělal skutečně díru do světa. Jsem hrozně rád, že dokázal jednu obrovskou věc, za kterou si zasluhuje můj obrovský obdiv - prostě si šel za svým velikánským snem a ukázal tak ostatním, že to jde.
Spolu s mými severoirskými kamarády jsme o tom dlouho snili a doufám, že teď přichází nová éra evropského a světového roadracingu. Tím, že Indi bude jezdit na ostrovech jistě dojde i k tomu, že u nás bude víc ostrovanů, ať už jezdců, tak i diváků, prostě náś budou víc respektovat a navštěvovat.
Když jsem před nějakým tím rokem začal psát na jejich weby o našich závodech (hlavně tedy o Hořicích), byl to takovej můj velkej sen - oni k nám a my k nim. První vlaštovkou byl Hořičák z Ballymoney Victor Gilmore a celý jeho fantastický tým včele s dalším Hořičákem z Manu Chasem Corrisem. Pak pčišli další kamarádi, se kterými jsem v neustálem kontaktu, oni navštěvují mě, já je. Pak jsem tam osobně vyrazil a byl jsem hrozně překvapenej, kolik lidí ty moje příspěvky v "brilantní " angličtině čte a kolik lidí ví, že v tom nejsou sami (s roadracingem).
Pak vyrazí "nějakej" Indián z Čech na Man a totálně všechno převrátí naruby  Cheesy Michal jde opravdu ve stopách slavného Franty Šťastného, oba mají podobný dravý styl, oba jsou velice charizmatičtí a oblíbení.
Teď abych začal přemýšlet o tom, jak to udělat, abych svou dovolenou mohl trávit na ostrovech celou  Grin Grin
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #19 on: June 17, 2009, 02:34:17 pm »

...
A co české závody...?Pojede?Myslim Těrlicko atd...díky
No Radvanice padaj...to se kryje s Kells.
Těrlicko je týden po UGP...takže teoreticky možné....
Report Spam   Logged
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #20 on: June 17, 2009, 02:35:20 pm »

Wuso myslim že za to můžeš tak trochu i ty tady za ten Road Racing v čechách,protože tys nás tady všechny vybláznil a dost lidí to hodně chytlo....třebá já jsem na tom pomalu závislej..sleduju to každej den a je to to nejlepší na Světě Díky Wuso a díky Indi....
A Pojede Indi i v české závody....?
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #21 on: June 17, 2009, 02:37:38 pm »

Jestli Indi pojede doma, to ná musí říct on sám  Wink Já si ale myslím, že se představí v Těrlicku po boku dalích Hořičáků - TLindsay Racing  Cheesy
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #22 on: June 17, 2009, 02:49:38 pm »

Děkuju za odpověď....teď si myslim že by se to mohlo podařit,dostat Irské hvězdy do Čech,což by bylo fantastické.....Je to opravdu neuvěřitelné,pořád tomu nevěřím...BOMBA Grin
Report Spam   Logged
(lk)
junior TT
***
Posts: 117



WWW
« Reply #23 on: June 17, 2009, 03:00:46 pm »

indi - velka gratulace, super zpravy a doufam ze nas veronika bude dal zasobovat denickama .. tak at se sezona dari dal jak zacala
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #24 on: June 17, 2009, 03:44:24 pm »

Myslím, že by u těch reportů měla zůstat (budemem do ní všichni hučet, jo?) Stejnak by se nudila Grin Ale ona zvládá celkem dost věcí najednou, tak "vono se to poddá" a i ji to určo baví!!
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #25 on: June 17, 2009, 03:50:21 pm »

Pár zahraničních ohlasů  Wink

Mago (ENG):
Great news Pavel.  Wink Wink Wink

SwideRR (POL):
It is great for Michal and also great for czech racing
there are more riders that could ride on IOM and roads.

fcmr (NI):
Great news and im glad to at last met up with Indy

Gert Meulman (NED):
...that's some stunning news, good luck to Michal, looking forward to see him at Kells and the Ulster...
_________________
     
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #26 on: June 17, 2009, 03:58:01 pm »

Však  si Pavli zasloužíš též zvednutý palec, opravdu moc. Ale tedy nutit mne oprašovat anglinu na starý kolena - to je nářez Shocked Franština by nešla? Opráším oboje - starší mozky se maj trénovat Grin
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #27 on: June 17, 2009, 04:03:41 pm »

Však  si Pavli zasloužíš též zvednutý palec, opravdu moc. Ale tedy nutit mne oprašovat anglinu na starý kolena - to je nářez Shocked Franština by nešla? Opráším oboje - starší mozky se maj trénovat Grin

Teď mi psal Mago (to je administrátor jedněch roadracingových stránek), že chce zprostředkovat kontakt s Michalem, chtěl by ho navštívit ve Skerries, udělat nějaké fotky a interview. Podobných mailů, kde mu ostrovní fanoušci vyjadřují podporu, mi teď chodí dost a dost  Cheesy

Pokud jde o tu franštinu - klidně ji sem val, aspoň bude psina, jsem zvědavej, kolik z nás tý žabožroutštině bude rozumět  Grin Grin Grin
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #28 on: June 17, 2009, 04:15:33 pm »

Je to fakt mazec....Pavle přišel ti na E-mail ten znak...?
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #29 on: June 17, 2009, 04:17:06 pm »

To se z toho ten Mišan zblázní - to aby si pořídil už konečně diář (a možná sekretářku) Grin, ale veruna by ji asi hnala Cheesy Cheesy
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy