roadracing
April 19, 2024, 07:40:08 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

český mistrák

Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Author Topic: český mistrák  (Read 9188 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #30 on: April 28, 2009, 04:11:42 pm »

Ahoj doma. zdravim vas z Lurganu v sSevernim Irsku. Mam hafo nzazitku se setkani s mnoha lidmi,nza ktere budu prozatim jmenovat jednpoho Phillipa McCallena.Jsem prijmne prekvapeny z toho,kolik lidi me tadyi zna. Zazitku, fotek avideimam spoustu. Bude o cem vypravet. ZA Zitra jedu do Ballymoney, odkud jsou Dunlopove,navstivim okruhNW a Victora. Omlouvam se za preklepy, ale pisu na kapesnim PC. Zatim ahoj wusa
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
fazer
mechanik
*
Posts: 31



« Reply #31 on: April 29, 2009, 02:32:17 am »

Ahoj doma. zdravim vas z Lurganu v sSevernim Irsku. Mam hafo nzazitku se setkani s mnoha lidmi,nza ktere budu prozatim jmenovat jednpoho Phillipa McCallena.Jsem prijmne prekvapeny z toho,kolik lidi me tadyi zna. Zazitku, fotek avideimam spoustu. Bude o cem vypravet. ZA Zitra jedu do Ballymoney, odkud jsou Dunlopove,navstivim okruhNW a Victora. Omlouvam se za preklepy, ale pisu na kapesnim PC. Zatim ahoj wusa
Ahoj Pavle, ze sebe píšu velké díky za zprávu. Setkání s takovým fárou jako je Phillip McCallen, muselo být great. Pozdravuj semeniště  Grin závodníků v Ballymoney, je jich odtamtud už pomalu nepočítaně. Pokud půjdeš do Joey´s Bar nebo do Memorial Gardens, pozdrav ducha Joey Dunlopa! Také Victorovi předej, prosím pozdravení od nás. Pokud nebude vědět od koho, připomeň mu společné noční pití s českou grupou v padocku ve Frohburgu. S pozdravem "FLAT OUT" Libor Fazer
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #32 on: April 30, 2009, 09:16:20 am »

Jeste jednou vas vsechny zdravim. Dnes mam preci jenom trochu vice casu a sedim za lepsim kompem nez minule, tak muzu aspon neco napsat.
Predne - zavody v Cookstownu byly naslapane hvezdami, ale hlavne to je super trat [misty hooodne uzka, ale vsude velmi rychla]. Mam spousty fotek a videa, ale bohuzel je sem ted nemuzu vkladat. Sedim totiz na PC v knihovne a ono to tady tem darebakum  Cheesy Cheesy nejde. Patecni treninky byly cele mokre, ne ze by nejak silne prselo, ale mrholilo prakticky cely den. Jezdci i tak jezdili dost svize. Sobotni zavody byly o jinem, pocasi nadherne [jenom 125cc trochu na jednom miste zmokli]. Nejvetsi pecka byl souboj ve trech tridach mezi Ryanem Farquharem a Keithem Amorem. Chvilemi to hlava nebrala. Farquhar byl nakonec uspesnejsi, ale byl trochu rozladenej, protoze i pres jeho tri vitezstvi a jedno druhe misto byl muzem mitingu vyhlaseny Michael Dunlop. Victor dojel dvakrat tesne za prvni desitkou.
Podrobnosti si necham, az se vratim domu.

McCallen je super typek. Svuj motoshop prestehoval z Lurganu do Lisburnu, do uplne novych hal a je tam opravdu na co koukat. Je dealerem Triumphu, KTM a Kawy.

Vcera jsme vyletili na severnim pobrezi, byli jsme samozrejme taky v Ballymoney a v Armoy [odtud Joey pochazi, zrovna jako cela Armoy Armada]. V Joeyho baru jsme to s Victorem trochu pretahli a pak jsme jeste guinnessovali u nej doma. Jeste nejsem uplne fit  Grin Grin Ale byla sranda Wink
Nazivo jsem si projel trate v Portush [North West], Mid Antrim, Ulster GP [Dundrod], Tandragee, Cookstown. Je to mazec a musim rict, ze zivy dojem je diametralne odlisny od videa....

Zitra po obede razime na nas finalni letosni podnik - do Tandragee. Podle predpovedi ma zase prset, tak uvidim. Ale tady chlejsta kazdou chvili, tak to cloveku ani neprijde.

Zatim cau - wusa from Northern Ireland  Grin
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #33 on: May 01, 2009, 01:51:21 pm »

Paráda...tak si tam ten zbytek ještě užij.
Už aby byly Hořice. Smiley
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #34 on: May 11, 2009, 01:17:19 pm »

O uplynulém víkendu se nám rozjel mistráček na přírodních okruzích závodem ve Starém Městě. Svůj první podnik mají za sebou třídy SPORT 125, GP 125, GP 250 a SUPERMONO.
Dalším započítávaným závodem je 300 Zatáček v Hořicích, který se jede 16. a 17. května 2009. Na strtu budou kromě výše zmíněných tříd i obě "velké" třídy, tedy OPEN 600 a OPEN 1000. Doufám, že se počasí vyvede stejně jako se vyvedlo uherskohradišťským. 
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #35 on: May 21, 2009, 03:11:46 pm »

Zajímá vás průběžné pořadí v českém mistráčku na přírodních okruzích? Vkládám sem pořadí na prvních třech místech, po odjetých dvou, resp. jednom závodě. Celkové pořadí vložím na hlavní stránky později (mám teď nějaké technické potíže, které řeším...).

SPORT 125
1   Miroslav SEDLO
2   Martin TURNA
3   Radek LAMICH

GP125
1   Patrik KOLÁŘ
2   Rene LOHSE
3   Steffen GRAMMER

GP250
1   Henrik VOIT
2   Pavel NAVRÁTIL
3   Martin POKLADNÍK


SUPERMONO
1   Libor KAMENICKÝ
1   Johannes KEHRER
3   František LOUČKA

OPEN 600
1   Jiří BROŽ
2   Michal DOKOUPIL
3   Kamil HOLÁN


OPEN 1000
1   Jiří DRAŽĎÁK
2   Marek ČERVENÝ
3   Kamil HOLÁN

Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #36 on: May 22, 2009, 08:19:56 am »

Tak na hlavních stránkách už je všechno vpořádku. Průběžné výsledky všech tříd najdete právě tam, včetně průběžného pořadí Czecher Road Racing Rankings
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #37 on: June 24, 2009, 03:27:29 pm »

Docela by mě zajímal váš názor na diskuze, které se k tématu českého mistráčku vedou na motorkářích.cz. Nepíšu to proto, abyste mi (případně) vyjadřovali podporu, ale co si o tom skutečně myslíte. O myšlence. O systému hodnocení. atd.

Přece jenom jsme tady jedna rodina a určitě si některé věci dokážeme vyříkat z "monitoru do monitoru"  Grin Cheesy Grin Cheesy bez emocí

Tady je celé znění mailu, které jsem 26.3.09 rozeslal VŠEM pořadatelům "rychlých" českých příroďáků :

Adresáti :

AMK Hořice
AV Moto Racing
Motoklub Kyjov
Motosport klub Březolupy
PROSPORT – CZ
RABA Motosport



V Hořicích 26.března 2009



Vážení sportovní přátelé!

Jak je jistě známo, v letošním roce byla na stůl položena otázka uspořádání mistrovských závodů na přírodních tratích. Zpočátku se jednalo o společnou myšlenku mě a mého bratra (Láďa Kočí), která postupně vykrystalizovala až v iniciativu Motoklubu Kyjova a následnou zamítavou odpověď VV.

Přestože pro letošní rok není situace pro uspořádání mistrovských závodů na přírodních tratích nejpříznivější, rád bych, s vaší pomocí, uspořádal první ročník hodnocení všech jezdců, kteří se zúčastní kteréhokoliv ze závodů na českých přírodních tratích.

Jak jistě víte, AMK Hořice bude letos pořádat oficiální vyhodnocení MČR silničních motocyklů a při této příležitosti by bylo nanejvýš vhodné vyhlásit i nejúspěšnější jezdce z přírodních tratí.

Sledování a vyhodnocení průběžných pořadí jednotlivých tříd včetně celkových výsledků si beru na starost já. Na vás se proto obracím s velkou  prosbou o pomoc, která by spočívala v zasílání oficiálních výsledků z tréninků a závodů na vašich podnicích, včetně případných překonání traťových rekordů jednotlivých tříd a celého závodu. Moje představa je taková, že budou hodnoceni samostatně jezdci následujících tříd za použití těchto označení :
SPORT 125
GP 125
GP 250
SUPERMONO
OPEN 600
OPEN 1000

Průběžné výsledky vám budu po každé aktualizaci zasílat e-mailem, takže je budete mít plně k dispozici k použití na vašich webových stránkách. Rovněž tak je budu  zveřejňovat na svých internetových stránkách www.roadracing.webnode.cz , které se plně orientují pouze na road racing. Stránky jsou hojně navštěvovány českými i zahraničními fanoušky a jezdci a rozhodně přispějí i k propagaci a zviditelnění vašeho podniku.

Jak jsem se již zmiňoval výše, jezdci budou vyhodnoceni po třídách, ale chystám ještě malé překvapení ve formě vyhlášení nejúspěšnějšího jezdce bez rozdílu tříd, které ponese jméno, nebo spíš přezdívku, legendy české silnice, kterým není nikdo jiný než Vincent Haskovec - CZECHER ROAD RACING RANKINGS. Po vzoru našich irských přátel, kteří mají s podobným hodnocením bohaté zkušenosti, budou jezdci hodnoceni nejen za výsledky v samotném závodě, ale i za výsledky dosažené v rámci v tréninků a kvalifikací. Bez vaší pomoci, ale bude velmi obtížné takové hodnocení uspořádat.

Celou tuto aktivitu vyvíjím pro zviditelnění české road racingové scény, nikoliv pro zvýšení případné rivality mezi pořadateli jednotlivých podniků, protože v zásadě nám musí jít o společnou věc a tou je vyhlášení šampionátu nebo seriálu pohárových závodů na přírodních okruzích. Tato naše společná aktivita, kterou jistě vyhlašování celkových výsledků bude, může znamenat i jeden z podpůrných argumentů pro oficiální souhlas s pořádáním mistrovských závodů do budoucna. Pokud by se tak přece jenom nestalo, měli bychom k dispozici alespoň naše společné oficiální hodnocení, které bude možné využívat pro propagaci našich závodů.

Samozřejmě jsem připravený zodpovědět vaše případné dotazy.


Předem vám všem děkuji za pomoc a těším se na naši spolupráci.


Pavel Kočí
e-mail : p-koci@seznam.cz
tel : 773 558 093
www.roadracing.webnode.cz
« Last Edit: June 24, 2009, 03:30:17 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #38 on: June 25, 2009, 06:54:04 am »

Ahoj Wuso....
jak už jsem psal na motorkářích..jsem pro to aby se to jezdilo,protože je to skvělý a co se týče Czecher road ranking tak to je taky super....všechno na nej..! A kdybys chtěl tak bych ti s tim mohl pomáhat..počítat body po závodech a nebo psát reportáže z českých závodů,prostě cokoliv užitečného pro český Road racing,protože mě to strašně baví a sleduji to každý den..! Smiley
A chci se zeptat jestli máš nějaký samolepky tvých stránek (klidně ti je zaplatim)...díky Vojta Wink
« Last Edit: June 25, 2009, 06:56:16 am by Vojta Vanek » Report Spam   Logged
Michal #5
junior TT
***
Posts: 144


« Reply #39 on: June 26, 2009, 07:38:31 am »

Vzhledem k tomu, že pořadí se vyhlašuje zvlášť a boduje se klasicky. Tak si myslím, že tento způsob hodnocení je rozhodně dobrý nápad. Trochu mi to připomíná něco na způsob respect rating. Jako hlavní kritérium, podle kterého by se vyhlašovaly výsledky a pořadí se mi to moc nelíbí, ale jako doplněk a srovnání jezdců mezi jednotlivými třídami je to rozhodně dobré.
Report Spam   Logged
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #40 on: June 26, 2009, 07:47:27 am »

Vidím to jako Michal. Czecher Rating je vlastně takovej bonus navíc a řekl bych,že jeho bodování asi spravedlivějc udělat nešlo.
V každým případě,tím že to není nic oficiálního,je to jen na tobě Pavle...ty jsi to bodování definoval takhle a tak to prostě je.Nerozumím tomu,že jsou kolem toho takový vášně Grin Ale zase je vidět,že to jezdcům není lhostejný...a to je dobře Smiley
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #41 on: June 26, 2009, 11:33:20 am »

to Jarda - právě v tomto duchu jsem odpovídal Jezatcovi - taky se třeba někomu nelíbí, že se fotbal hraje na ofsajdy, ale pravidla jednou někdo definoval a je to.

Já jsem v žádném případě neměl v úmyslu kohokoliv poškozovat, spíš naopak. Mě na celé té věci nejvíc mrzí to, že pokud se to některým pořadatelům nelíbilo, že mě nekontaktovali přímo, ale přes prostředníky  Sad

Jsem ale optimista a věřím, že se to časem ujme a bude tady, vedle klasického bodování, ještě další možnost srovnání mezi jezdci. V tom vidím přínos.

to all :
Budu moc rád, když mě kdokoliv z vás pomůže s obsahem hlavních stránek třeba tím, když mi napíšete vaše postřehy, dojmy, reporty atp. ze závodů, na které se pojedete podívat. Vojta jede do Radvanic, tak je jasnej  Wink (já budu v té době mimo ČR) , zbývá Kyjov a Opava a třeba Frohburg (tam bych se rád jel podívat, ale nevím jak na tom budu...). Těrlicko se mi snad povede navštívit osobně. Já mám letos v plánu ještě ještě jednu cestu do Irska - na UlsterGP. Ta se jede týden před Těrlickem, takže to budete mít s plnou parádou.
Jenom chci poprosit, abyste mi (pokud do toho půjdete) tyto informace posílali na mail, budu rád třeba i za fotky.
« Last Edit: June 26, 2009, 11:35:43 am by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #42 on: June 26, 2009, 11:50:05 am »

No já určitě ještě letos někam pojedu (Frohburg 100%,ostatní se uvidí),tak kdyžtak něco pak sesmolím Grin
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #43 on: June 26, 2009, 12:37:04 pm »

Tak já doufám, že se někam taky svezu, ale psaní nechám zdejším odborníkům a Veruně Grin

to Wus: Co se týče Tvé snahy o systém a propagaci hodnocení závodů - to víš, že v tomto státě Ti nikdo neřekne nic do očí, vždy se vše vyřizuje přes "SPOJKY". Ale až se věc ujme, kdoví komu se bude klepat po rameni? Shocked Smiley Tak to prostě chodí - vytrvej držíme palec Cheesy
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #44 on: June 26, 2009, 01:42:12 pm »

Tak já doufám, že se někam taky svezu, ale psaní nechám zdejším odborníkům a Veruně Grin

to Wus: Co se týče Tvé snahy o systém a propagaci hodnocení závodů - to víš, že v tomto státě Ti nikdo neřekne nic do očí, vždy se vše vyřizuje přes "SPOJKY". Ale až se věc ujme, kdoví komu se bude klepat po rameni? Shocked Smiley Tak to prostě chodí - vytrvej držíme palec Cheesy

 Grin Grin
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy