wusa
|
|
« on: February 11, 2011, 12:37:30 pm » |
|
První závody započítávané do Poháru přírodních okruhů se, jako každý rok, tradičně pojedou na Slováckém okruhu ve Starém Městě. Pořadatelé už zveřejnili přihlášku a zvláštní ustanovení, oba dokumenty jsou k dispozici ke stažení ZDE
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
|
Vojta Vanek
junior TT
Posts: 198
I love Road Racing....Road Racing Its my life
|
|
« Reply #1 on: April 29, 2011, 10:12:06 am » |
|
Příští týden v tuto dobu už všichni budem ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zde nám jako každý rok odstartuje naše Road Racingová sezona, už se moc těším Startovka Zde: http://www.stmurad.uh.cz/data/st_listina2011.pdf
|
|
|
|
wusa
|
|
« Reply #2 on: May 06, 2011, 02:37:07 pm » |
|
Technici dnes do závodu převzali úctyhodných 235 motocyklů
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
wusa
|
|
« Reply #3 on: May 07, 2011, 02:41:58 pm » |
|
Výsledky prvního tréninku
SPORTPRODUCTION 125 1 444 Sedlo Miroslav CZ Cagiva 2 7 Chlíbek Radek CZ Aprilia 3 5 Kolář Petr CZ Aprilia 4 9 Turna Martin CZ Cagiva 5 95 Krsek Petr CZ Cagiva Mito 6 17 Hanák Oldřich CZ Aprilia 7 21 Svobodová Anežka CZ Aprilia RS 125 8 24 Vojtíšek Jakub CZ Cagiva Mito 9 18 Pluhař Štěpán CZ Cagiva Mito 10 84 Hanzalík Michal SK Aprilia 11 91 Čadek Petr CZ Cagiva mito 12 26 Slanec Martin CZ Aprilia RS 125 13 81 Šlezar Michal CZ Aprilia 14 19 Jančík Roman CZ Cagiva 15 53 Nečesaný Pert CZ Aprilia RS 125 16 57 Raszka Libor CZ Aprilia 17 27 Klička Jindřich CZ Aprilia 18 68 Macháček Pavel CZ Aprilia 19 4 Sedlák Martin CZ Aprilia RS 20 717 Můčka Radek CZ Cagiva 21 23 Svoboda David CZ Aprilia RS 125 22 73 Mazura Radek CZ Aprilia 23 22 Koňařík Radek CZ Aprilia RS 24 31 Frodl Filip CZ Aprilia 25 33 Musil Zbyněk CZ Aprilia 26 98 Langhammer Jan CZ Cagiva Mito 27 62 Vajdl Martin CZ Cagiva mito 28 111 Karafiát Petr CZ Aprilia 125 29 32 Kubišta Jiří CZ Aprilia 30 74 Horna Marek CZ Aprilia RS 31 16 Lux Rostislav CZ Aprilia 32 99 Hanzalík David SK Cagiva Mito 33 28 Vrána Marek CZ Cagiva Mito 34 66 Vysloužil Dan CZ Aprilia 2002 35 8 Hrnčál Zdeněk CZ Yamaha DS 250 36 92 Pospišil Jan CZ Aprilia RS 37 37 Poláková Tereza CZ Aprilia RS 38 44 Vítů Zdeněk CZ Yamaha 125 39 78 Němec Ladislav CZ Aprilia 40 3 Kučerová Zdeňka CZ Suzuki 125
SPORTPRODUCTION 250 1 33 Veselý Martin CZ Aprilia 2 1 Jančík Pavel CZ Suzuki 3 25 Grech Jiří CZ Suzuki 4 21 Hiemerle Tomáš CZ Honda 5 47 Hanzalík David SK Honda 6 12 Vysloužil Dan CZ Suzuki 7 22 Linduška Tomáš CZ Honda 8 95 Vejroch Jiří CZ Aprilia RS 9 14 Vysloužil Jan CZ Yamaha 10 84 Hanzalík Milan SK Honda 11 65 Josefík Radek CZ 12 16 Sedlák Zdeněk CZ Suzuki 13 8 Slanec Milan CZ Aprilia 14 5 Dufek Lubomír CZ Aprilia 15 11 Fojtík Zdeněk CZ Aprilia RS 16 71 Lohynský Miroslav CZ Aprilia 250 17 43 Kopecký Ondřej CZ Aprilia RS 18 44 Vítů Zdeněk CZ Suzuki 19 37 Šobáň Milan sen. CZ Yamaha 20 31 Vysloužil Alexandr CZ Suzuki 21 10 Křen Jaroslav sen. CZ Suzuki 22 68 Švorc Robert CZ Aprilia 23 91 Pavlata Michal CZ Honda 24 49 Jančík Jaroslav CZ Suzuki 25 38 Holba Jarolím CZ Aprilia 26 17 Sedlák Martin CZ Aprilia 27 24 Hašek Hynek CZ Yamaha TZR 28 48 Kašpařík Milan CZ Aprilia 29 46 Kotland Vladimír CZ Suzuki 30 88 Radakovics Helmut A Suzuki 31 3 Kučerová Zdeňka CZ Suzuki 32 73 Hledík František CZ Suzuzki 33 86 Lukáš Martin CZ Aprilia 34 20 Křen Jaroslav ml CZ Honda 35 66 Strapina Pavel CZ Honda 36 69 Janáček Bohdan CZ Suzuki
GP125 1 40 Gramer Steffen D Aprilia RS125 2 1 Kolář Patrik CZ Honda 3 84 Lohse René D Honda 4 4 Podlipný Oldřich CZ Honda 5 94 Novosad Dušan CZ Honda RS 125 6 61 Flegl Pavel CZ Honda 2001 7 79 Kopal Jiří CZ Honda 125 RS 8 25 Hrubý Lukáš CZ Honda 9 22 Novotný Jan CZ Honda 10 26 Bartoněk Jan CZ Honda 125 RS 11 13 Roháč Pavel CZ Honda RS 125
GP250 1 88 Matuš Karel jun. CZ Honda 2 19 Navrátil Pavel CZ Honda 3 77 Ježek Michal CZ Honda 4 22 Novotný Jan CZ Honda 5 15 Medek Miroslav CZ Aprilia 6 52 Štěpánek Jindřich CZ Yamaha TZ 7 5 Havrda Jaroslav CZ Yamaha TZ
SUPERMONO 1 14 Kehrer Johannes D MZ 2 1 Kamenický Libor CZ MALI-Jawa 06 3 72 Zoernweg Daniel D MZ Scorpion 724 4 7 Kalina Karel CZ Katyam 690 5 38 Pavlíček Jan CZ Honda 6 13 Lefan Jiří CZ Yamaha 7 74 Hatan Vitězslav CZ Bimota 8 44 Kučínský Marcel CZ Yamaha 660 9 85 Jančík Pavel CZ Yamaha 10 88 Jakl Václav CZ Cagiva-KTM 11 30 Svoboda Josef CZ Husaberg 650 12 68 Macháček Pavel CZ KTM RS 625 13 90 Blažek Marián CZ KTM 14 82 Jurák Patrik CZ Yamaha 15 58 Matuš Pavel CZ Kawasaki KLX 650 16 46 Škarka Jan CZ Yamaha 17 15 Medek Miroslav CZ Husqvarna 18 17 Schmidt Ingolf D MZ 660 19 81 Šlezar Pavel CZ Yamaha 20 11 Šobáň Milan CZ KTM 525 R 21 39 Koňařík Radek CZ Suzuki 600 22 40 Holanec Martin CZ MV Agusta KTM 23 27 Bujárek Pavel CZ Yamaha Tigcraft 24 37 Šobáň Milan sen. CZ KTM 25 75 Kubalík Petr CZ Yamaha 26 33 Walter Lukáš CZ Husaberg 27 35 Divila Ivo CZ Yamaha SZR 660 28 8 Rydlo Karel CZ Kawasaki 29 47 Kotland Vladimír CZ KTM 30 71 Šamaj Jan CZ Gilera 31 78 Mervart Marcel CZ Yamaha 32 60 Jeřábek Michal CZ Derbi KTM
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
wusa
|
|
« Reply #4 on: May 07, 2011, 03:03:03 pm » |
|
Výsledky druhého tréninku
SPORTPRODUCTION 125 1 444 Sedlo Miroslav CZ Cagiva 2 5 Kolář Petr CZ Aprilia 3 7 Chlíbek Radek CZ Aprilia 4 17 Hanák Oldřich CZ Aprilia 5 24 Vojtíšek Jakub CZ Cagiva Mito 6 9 Turna Martin CZ Cagiva 7 19 Jančík Roman CZ Cagiva 8 21 Svobodová Anežka CZ Aprilia RS 125 9 18 Pluhař Štěpán CZ Cagiva Mito 10 84 Hanzalík Michal SK Aprilia 11 95 Krsek Petr CZ Cagiva Mito 12 92 Pospišil Jan CZ Aprilia RS 13 26 Slanec Martin CZ Aprilia RS 125 14 91 Čadek Petr CZ Cagiva mito 15 81 Šlezar Michal CZ Aprilia 16 27 Klička Jindřich CZ Aprilia 17 68 Macháček Pavel CZ Aprilia 18 22 Koňařík Radek CZ Aprilia RS 19 57 Raszka Libor CZ Aprilia 20 31 Frodl Filip CZ Aprilia 21 74 Horna Marek CZ Aprilia RS 22 32 Kubišta Jiří CZ Aprilia 2001 23 98 Langhammer Jan CZ Cagiva Mito 24 717 Můčka Radek CZ Cagiva 25 73 Mazura Radek CZ Aprilia 26 23 Svoboda David CZ Aprilia RS 125 27 82 Křivohlávek Martin CZ Cagiva 28 33 Musil Zbyněk CZ Aprilia 29 99 Hanzalík David SK Cagiva Mito 30 62 Vajdl Martin CZ Cagiva mito 31 34 Bureš Tomáš CZ Aprilia 32 28 Vrána Marek CZ Cagiva Mito 33 4 Sedlák Martin CZ Aprilia RS 34 66 Vysloužil Dan CZ Aprilia 35 8 Hrnčál Zdeněk CZ Yamaha DS 250 36 94 Průcha Jiří CZ Cagiva Mito 37 111 Karafiát Petr CZ Aprilia 125 38 11 Slanec Václav CZ Aprilia 125 39 37 Poláková Tereza CZ Aprilia RS 40 44 Vítů Zdeněk CZ Yamaha 125 41 35 Staniš Vojtěch CZ Aprilia 42 3 Kučerová Zdeňka CZ Suzuki 125
SPORTPRODUCTION 250 1 33 Veselý Martin CZ Aprilia 2 67 Kunz Petr CZ Yamaha 3 47 Hanzalík David SK Honda 4 84 Hanzalík Milan SK Honda 5 1 Jančík Pavel CZ Suzuki 6 24 Hašek Hynek CZ Yamaha TZR 7 25 Grech Jiří CZ Suzuki 8 65 Josefík Radek CZ 9 8 Slanec Milan CZ Aprilia 10 95 Vejroch Jiří CZ Aprilia RS 11 16 Sedlák Zdeněk CZ Suzuki 12 2 Drešer Richard CZ Honda NSR 250 13 5 Dufek Lubomír CZ Aprilia 14 91 Pavlata Michal CZ Honda 15 12 Vysloužil Dan CZ Suzuki 16 37 Šobáň Milan sen. CZ Yamaha 17 26 Bartuněk Jan CZ Suzuki 18 43 Kopecký Ondřej CZ Aprilia RS 19 10 Křen Jaroslav sen. CZ Suzuki 20 14 Vysloužil Jan CZ Yamaha 21 71 Lohynský Miroslav CZ Aprilia 250 22 68 Švorc Robert CZ Aprilia 23 86 Lukáš Martin CZ Aprilia 24 38 Holba Jarolím CZ Aprilia 25 44 Vítů Zdeněk CZ Suzuki 26 73 Hledík František CZ Suzuzki 27 49 Jančík Jaroslav CZ Suzuki 28 69 Janáček Bohdan CZ Suzuki 29 3 Kučerová Zdeňka CZ Suzuki 30 17 Sedlák Martin CZ Aprilia 31 48 Kašpařík Milan CZ Aprilia 32 46 Kotland Vladimír CZ Suzuki 33 20 Křen Jaroslav ml CZ Honda 34 30 Křen Petr CZ Aprilia 35 31 Vysloužil Alexandr CZ Suzuki
GP125 1 1 Kolář Patrik CZ Honda 2 4 Podlipný Oldřich CZ Honda 3 40 Gramer Steffen D Aprilia RS125 4 94 Novosad Dušan CZ Honda RS 125 5 84 Lohse René D Honda 6 79 Kopal Jiří CZ Honda 125 RS 7 25 Hrubý Lukáš CZ Honda 8 61 Flegl Pavel CZ Honda 9 22 Novotný Jan CZ Honda 10 13 Roháč Pavel CZ Honda RS 125 11 26 Bartoněk Jan CZ Honda 125 RS 12 98 Mosleitner Franz A Honda
GP250 1 88 Matuš Karel jun. CZ Honda 4 77 Ježek Michal CZ Honda 8 5 Havrda Jaroslav CZ Yamaha TZ 14 15 Medek Miroslav CZ Aprilia 16 52 Štěpánek Jindřich CZ Yamaha TZ 18 81 Maurer Johann A Rotax
SUPERMONO 1 14 Kehrer Johannes D MZ 2 1 Kamenický Libor CZ MALI-Jawa 06 3 72 Zoernweg Daniel D MZ Scorpion 724 4 7 Kalina Karel CZ Katyam 690 5 74 Hatan Vitězslav CZ Bimota 6 82 Jurák Patrik CZ Yamaha 7 44 Kučínský Marcel CZ Yamaha 660 8 13 Lefan Jiří CZ Yamaha 9 85 Jančík Pavel CZ Yamaha 10 30 Svoboda Josef CZ Husaberg 650 11 88 Jakl Václav CZ Cagiva-KTM 12 17 Schmidt Ingolf D MZ 660 13 27 Bujárek Pavel CZ Yamaha Tigcraft 14 68 Macháček Pavel CZ KTM RS 625 15 90 Blažek Marián CZ KTM 16 58 Matuš Pavel CZ Kawasaki KLX 650 17 11 Šobáň Milan CZ KTM 525 R 18 46 Škarka Jan CZ Yamaha 19 39 Koňařík Radek CZ Suzuki 600 20 35 Divila Ivo CZ Yamaha SZR 660 21 33 Walter Lukáš CZ Husaberg 22 8 Rydlo Karel CZ Kawasaki 23 71 Šamaj Jan CZ Gilera 24 47 Kotland Vladimír CZ KTM 25 60 Jeřábek Michal CZ Derbi KTM
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
wusa
|
|
« Reply #5 on: May 08, 2011, 01:16:07 pm » |
|
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
wusa
|
|
« Reply #6 on: May 09, 2011, 11:22:00 am » |
|
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
|
|