roadracing
March 28, 2024, 12:43:00 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Vyhlášení mistrů 2010

Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Vyhlášení mistrů 2010  (Read 3187 times)
Veronika
mechanik
*
Posts: 25


« Reply #15 on: November 02, 2010, 04:21:36 pm »

moc nerozumím celému příspěvku co naspal "tratak"


Nikde jsem nečetla, že by někdo přisuzoval veškeré úspěchy 300ZGH jen wusovi nebo jen larrymu nebo jakékoliv jiné konkrétní osobě...že mají ale nemalý podíl na tom, kam se zatáčky posunuly za poslední tři roky je jasné každému kdo to dění okolo jezdců sleduje...
kolik lidí z AMK se zasloužilo o to, aby přijeli jezdci i z ostrovů? Kdo s nimi komunikuje? Kdo jim tady u nás pomohl?

Věřím že někdo asi jo, ale na "trataka" to nevypadá...

je to škoda, že se furt řeší takový krávoviny....poplácejte se po ramenou sami a bude pokoj...kdybych měla pokaždé brečet nad tím, že mě někdo za něco dostatečně neocenil tak řvu docela často...
Report Spam   Logged
jirka34
minibiker
**
Posts: 53


« Reply #16 on: November 29, 2010, 05:57:19 am »

Ahoj, zdravím všechny. Už dlouho jsem nepřispíval, ale road racing jak u nás tak ve světě sleduji jak se jen dá. Na těchto stránkách mě fascinoval (na rozdíl od většiny jiných) ten kamarádský duch, bez hádek a vzájemného napadání. Bylo znát, že tady se scházejí opravdoví fandové, a třeba společné fandění Indimu během TT bylo (a snad zase bude) nezapomenutelné. "Traťák" má svůj názor, a nikdo mu ho nebere, ale vzhledem k tomu, že okolo hořické trati se pohybují traťáků desítky a možná stovky, jedná se v podstatě o anonym. A anonymy se házejí do koše. Je samozřejmé, že traťáci jsou nepostradatelní, bez nich by uspořádání závodů bylo nemyslitelné a všichni jejich dobrovolnou práci oceňujeme, a je proto smutné, že jednomu z nich stálo za to, napsat svůj pochybný příspěvek.  Wuso, Ty nemáš zapotřebí se hájit.......
« Last Edit: December 06, 2010, 11:43:38 pm by jirka34 » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #17 on: November 29, 2010, 08:59:07 am »

reportáž z vyhlášení 1.ročníku Czech Road Racing Cup 2010
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Pages: 1 [2]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy