roadracing
March 29, 2024, 10:40:12 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Havířovský Zlatý kahanec na Těrlickém okruhu

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Author Topic: Havířovský Zlatý kahanec na Těrlickém okruhu  (Read 14487 times)
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #15 on: August 22, 2009, 02:26:25 am »

Tak už se těším na čersfvé informace Grin...bohužel musím stejně jako Jarda zařezávat Angry...tak hlavně ať vám tam přeje počasí a přeji hezké zážitky !!
Report Spam   Logged
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #16 on: August 22, 2009, 11:18:46 am »

Zdravim vsechny, dnes jsem byl s zenou, kamaradem a jeho malym Davidkem v Terlicku zkouknout alespon cast treninku, dorazili jsme na sajdkary, takze jsme stihli i prvni trenink tridy Volna nad 600, dle rozhlasu jsme pochytili cas Indiho cca 2:15, coz byl vynikajici nejlepsi cas prvniho treninku teto tridy, druhy zavodnik byl udajne 6 sekund za nim.

Nasli jsme cas navstivit depo a potkat se i s Wusou (zdravim), pozdravil jsem i Indiho a protoze jsem mel pouze mobil tak par nekvalitnich fotek zkusim prihodit nize. Cely den vydrzelo pocasi az na mirny destik, ktery chytil druhy trenink tridy 125 Sportproduciton a mam dojem ze i trida Klasik do 175 ccm + Klasik do 250 ccm mela wet race, ale uz neprselo.

Maly Davidek od kamarada se uz dozadoval udrzby Smiley tak jsme vyrazili domu opet pred druhym treninkem sajdkar, ale Volnou do 600 jsme videli - vysledky neznam, ale byl to narez.

Tym Air Kawasaki mel moc pekny stan, dokonce pousteli videa ze zavodu na plazme, mame i nake plakatky s podpisem a tricko, cimz Indimu dekuji za vstricnost a pratelsky pristup !! Smiley Drzim palce do zitrejsiho zavodu - GOOOO INDI !!! Wuso, Tebe jsem taky rad potkal i kdyz jen na chvili - drzte se vsichni.

David alias DaveJ

« Last Edit: August 22, 2009, 03:39:28 pm by DaveJ » Report Spam   Logged

DaveJ
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #17 on: August 22, 2009, 11:41:33 am »


Třída 125 Sportproduction


Stan Air Kawasaki


Já s Indim Smiley


Stan Air Kawasaki

Následuje pár fotek druhého tréninku třídy Volná do 600 - Novinka !! Indi ma novou zelenou kombinézu.






Celou galerii jsem nahodil na stránky našeho Motoklubu Český Těšín - http://www.motoctesin.com/moto_akce/akce09/09_zlaty_kahanec/
Report Spam   Logged

DaveJ
minitwe
superbiker TT
*****
Posts: 382



« Reply #18 on: August 22, 2009, 11:55:56 am »

skvely fotky, diky  Wink ... indi ma peknou novou kombosku  Grin
Report Spam   Logged
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #19 on: August 22, 2009, 01:39:39 pm »

Ještě pár fotek z dnešního tréninku...někdo (schemik) mi ten link poslal na mejl...ale nemám tušení kdo to je  Cheesy

http://schemik1.rajce.idnes.cz/Terlicky_okruh_2009_Kahan_trenink2/#IMG_7446.JPG
« Last Edit: August 22, 2009, 01:41:26 pm by Jarda » Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #20 on: August 22, 2009, 02:37:06 pm »

Jo, jo, obě várky moc pěkné , Indimu ta zelená sluší  Grin....no a jen tiše závidím těm , kteří jsou u toho  Wink...a taky se těším na výsledky , zvědavost je veliká  Grin
Report Spam   Logged
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #21 on: August 23, 2009, 01:31:51 am »

Jo...když si na tom rajčeti kliknete na "alba uživatele schemik1" tak je tam těch fotek ještě spousta  Wink
Report Spam   Logged
jirka34
minibiker
**
Posts: 53


« Reply #22 on: August 23, 2009, 04:22:37 am »

Ahoj vespolek. Já taky trávím neděli doma, takže díky za informace a foto.
Doufám, že dnes v Těrlicku proběhnou napínavé závody - a s dobrým koncem....
Report Spam   Logged
minitwe
superbiker TT
*****
Posts: 382



« Reply #23 on: August 23, 2009, 10:40:39 am »

trenink onboard Stanislav Stas
http://havirovsky.denik.cz/multimedia/galerie/1508293.html?section=2,1

Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #24 on: August 23, 2009, 11:14:39 am »

Jo, jo ,Havířovský deník se stará Grin..volná 600 podle nich vyhrál Rico Penzkofer těsně před Indim , kterého prý zdrželo předjíždění jezdců o kolo Angry..mají tam i krátká videa....
Report Spam   Logged
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #25 on: August 23, 2009, 11:49:03 am »

Volnou nad 600 vyhral Indi o hezky naskok, gratulace!!! Fotky z dneska nake budou - fotil jsem na kamosuv digital - jen musim pockat az mi to posle. Pocasi dneska vyslo paradne, vyprselo se v noci - takze uspech. Terlicko RULEZZ !!!
Report Spam   Logged

DaveJ
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #26 on: August 23, 2009, 02:16:00 pm »

Tak to si Indi "spravil" chuť Grin..velké blahopřání !!
Report Spam   Logged
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #27 on: August 23, 2009, 03:49:53 pm »

To si určitě zpravil chuť Smiley přikládám pár fotek ze soubojů v třídě do 600, kde je vidět krásný boj ... a odkaz na komplet galerii z neděle:  http://www.motoctesin.com/moto_akce/akce09/09_zlaty_kahanec_2/


Po startu třídy do 600


2. kolo


3. kolo

atd: Smiley




zvlášť souboj v posledním kole - nájezd do první zatáčky po startovní rovince byl "těsný"





a závěr po dojetí do cíle skončil takto:


Omlouvám se za přehlcení fotkama, ale tento souboj opravdu bral dech. Zbytek ostatních fotek i z třídy nad 600, kterou Indy vyhrál v galerii: http://www.motoctesin.com/moto_akce/akce09/09_zlaty_kahanec_2/
Report Spam   Logged

DaveJ
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #28 on: August 24, 2009, 01:08:37 am »

Ahoj všem  Wink
Byl to super víkend, trochu náročnej, ale super  Cheesy

Článeček bude později, teď alespoň pár výsledků

SPORT 125
#1 Jiří Klejch
#2 Mirek Sedlo
#3 Pierre Coppa (ITA)

GP125
#1 Patrik Kolář
#2 Lukáš Rážek
#3 Steffan Gremmer (GER)

GP250
#1 Henrik Voit (GER)
#2 Pavel Navrátil
#3 Michal Ježek

OPEN 600
#1 Rico Penzkofer (GER)
#2 Michal Dokoupil
#3 Josef Duchan

OPEN 1000
#1 Michal Dokoupil
#2 Kamil Holan
#3 Udo Reichmann (GER)

Mrtvola odstoupil v předposledním kole pro technickou závadu ze třetího místa (a to měl obrovský náskok na dvojici Holz - Reichmann)

SUPERMONO
nevím, to už jsem byl na cestě domů

Jinak jsem moc rád, že jsem osobně poznal spostu lidí, kteří sem na fórum chodí. Všechny vás zdravím.
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
harlejicek
junior TT
***
Posts: 124


Truth/Tradition/Rebellion/Blood/Sweat/Tears


« Reply #29 on: August 24, 2009, 03:02:47 am »

 Přátelé, kamarádi  Wink

 letos jsem byl v Těrlicku poprvé a byl to dost dobře strávenej weekend. Teda až na sobotní večer a noc. Spadlo tolik vody že i "děda" Komárek by nevěděl jak tu situaci okomentovat  Grin

Dál musím říct že můj největší obdiv z celého Havířovského kahance má jednoznačně INDI, protože pánové co ten "Mannitou" českého Road Racingu - právě takhle nazýval Michala místní komentátor  Wink - co všechno tenhle kluk stihne a dokáže to je opravdu k neuvěření.

Já jsem vydržel až do konce na supermona: 1. Johannes KEHRER, 2. Libor KAMENICKÝ a 3. Martin LOICHT.

V 19:30 hod. jsem vyrazil k domovu a ve 23:45 hod. jsem byl doma. Mašinu mám teprve od října 2008 a tohle byla zatím moje největší a nejdelší jízda, pěkně jsem si to užil a haryk si krásně bublal až domů.

FULL  GAS  INDI
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy