roadracing
April 18, 2024, 10:49:12 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

registrace ?

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: registrace ?  (Read 914 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« on: January 20, 2010, 03:36:26 pm »

Myslíte si, že má smysl, aby do tohoto fóra měli přístup jenom registrovaní uživatelé ?
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Share on Facebook Share on Twitter

Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #1 on: January 20, 2010, 03:44:53 pm »

Já snad ani neznám žádný forum,kde by nebylo třeba se zaregistrovat.
K tomu smyslu....normálně by to bejt asi nemuselo,ale asi je to ta nejefektivnější ochrana před spamem.Aby tu nebyl každej druhej příspěvek reklama na Viagru a spol  Shocked
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #2 on: January 21, 2010, 01:23:58 am »

Abych to uvedl na pravou míru. Přístup sem mají kromě registrovaných i neregistrovaní. Rozdíl mezi těmito skupinami je asi takový, že neregistrovaní nemůžou kládat své příspěvky a nevidí některé informace, které se zobrazují registrovaným. Jinak ale mohou vpodstatě cokoliv, číst, kopírovat....

K této myšlence mě vede to, že sem pravidelně chodí hodně těch neregistrovaných a v podstatě se stávají jenom konzumenty informací. Já bych byl rád, kdyby se taky zapojili do diskuzí a tak. Chápu, že někoho může odrazovat registrace a menu v angličtině (i když není tak složité zjistit, co je k fungování tady potřeba), ale zase to má výhodu v tom, že jsou tu zaregistrovaní i cizinci, kteří mohou (a přinášejí) další informace. Samozřejmě je to i věc ochrany, o které píše Jarda.

Pokud jsi Jardo narážel na reklamy, které se tady vyskytují, s nimi já nic neudělám. To je součást provozu fóra.... bez nich by tu prostě nebylo  Angry Ale doufám, že zas až tolik neruší  Wink

Dík za názor
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Ondrej
senior TT
****
Posts: 278


« Reply #3 on: January 21, 2010, 02:08:36 am »

Já myslím, že Jarda to myslel jinak. Kde není povinná registrace nebo je fórum volné, tak se podívej na fóra třeba o motorkách a někde to je k fandovství daleko. Myslím, že pokud chceš udržet kvalitu fŕa, nezbývá než to nechat tak. Kdo neví, jak se zaregistrovat, mejlem mu jistě poradíš. Já právě zase dost vidím, že přistupují jiní k opačnému kroku, aby se zvýšila kvalita.
Na zahraniční fóra taky chodím jen koukat a dává mi to hodně a když jsem měl něco k tématu skvělýho, tak jsem zkontaktoval mejlem někoho registrovaného a pošlal mu to. Většinou tam ale jsou odborníci, že jen čtu s otevřenou pusou Grin
Report Spam   Logged
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #4 on: January 21, 2010, 08:24:16 am »

Ne ne ....ty reklamy co tu jsou semtam mezi příspěvkama jsem vůbec nemyslel,myslel jsem na cílenej spam a třeba i zneužívání e-mail adres z profilů a tak.
Určitě je spousta lidí  co sem choděj jen číst. Ale v okamžiku kdy se budou na něco chtít zeptat,nebo se zapojit do diskuze,tak se určitě zaregistrujou.Alespoň já to tak dělám. Na druhou stranu je i dost registrovaných,kteří ale nic nepíšou.Takže bych to neřešil. Kdo tu potřebu něco říct má,ten se regne,kdo chce jen číst...nemusí. Prostě pohodička  Smiley
Report Spam   Logged
Michal #5
junior TT
***
Posts: 144


« Reply #5 on: January 21, 2010, 11:06:31 am »

Nechal bych to jak to je teď, nutnost registrace podle mého filtruje fórum od zbytečných provokací a hádek. Stačí se podívat na motorkáře kolik vláken je zaplněno svinčíkem, který nemá s tématem nic společného.
Fórum sleduji prakticky denně, ale někdy radši jen čtu příspěvky od těch co ví, než bych plácal nesmysly.
Report Spam   Logged
Al.bin
mechanik
*
Posts: 39


« Reply #6 on: January 22, 2010, 01:22:50 pm »

Myslím si,že kvalita zdejších informací je vysoká a je těžké k tomu něco přihodit tak,aby to sahalo Wusovi (a nejen jemu) aspoň po kotníky Wink A registrace bych nechal,není to problém
Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #7 on: January 23, 2010, 02:27:15 am »

Páč jsem zaregistrován , tak mě to až tak nebere Smiley....ale vážně , stačí se jen podívat na jiná motofóra , někdy je to tam děs....ten kdo má vážný zájem , určitě ho ta minuta (dvě Smiley ) nezatíží...no a když jsem to zvládnul dle návodu i já , tak už to nemůže být problém skoro pro nikoho..... Grin
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #8 on: January 23, 2010, 03:32:14 am »

Tak jo, konec debaty. Nechám to tak, jak to (snad) fungovalo doteď.

Díky za vaše názory

wusa
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy