wusa
|
|
« on: May 11, 2009, 01:02:08 pm » |
|
SLOVÁCKÝ OKRUH STARÉ MĚSTO 9. a 10.05.2009
SPORT 125
Poř Číslo Jezdec Nár. Motocykl Kol Čas Ztráta
1 444 Sedlo Miroslav CZE Cagiva 9 19:17.407 (117,615 km/h) 2 39 Turna Martin CZE CAgiva 9 19:24.282 00:06.875 3 17 Hanák Oldřich CZE Aprilia 125 9 19:46.146 00:28.739 4 29 Jančík Roman CZE Cagiva 9 19:50.497 00:33.090 5 37 Mazura Radek CZE Cagiva Mito 9 19:50.875 00:33.468 6 15 Svobodová Anežka CZE Aprilia RS 125 9 20:00.804 00:43.397 7 81 Šlezar Michal CZE Aprilia 9 20:22.996 01:05.589 8 6 Hrubý Lukáš CZE Cagiva Mito 9 20:23.984 01:06.577 9 92 Pospíšil Jan CZE Aprilia RS 125 9 20:52.389 01:34.982 10 62 Vajdl Martin CZE Cagiva Mito 9 21:13.811 01:56.404 11 555 Vochoč Aleš CZE Cagiva 9 21:20.930 02:03.523 12 26 Slanec Martin CZE Aprilia RS 125 9 21:22.955 02:05.548 13 21 Panáček Marian CZE Aprilia AF 1 8 19:21.343 1 kolo 14 66 Karafiát Petr CZE KTM 8 19:26.106 1 kolo 15 91 Čadek Petr CZE Cagiva Mito 8 19:27.880 1 kolo 16 82 Křivohlávek Martin CZE Cagiva 1994 8 19:49.372 1 kolo 17 10 Červinka Petr CZE Aprilia 1996 8 19:50.695 1 kolo 18 23 Svoboda David CZE Aprilia RS 2006 8 20:17.516 1 kolo 19 9 Lux Rostislav CZE Aprilia RS 2002 8 20:52.553 1 kolo
Neklasifikováni:
20 53 Nečesaný Petr CZE Aprilia RS 125 6 13:17.965 3 kola 21 12 Vysloužil Dan CZE Aprilia RS 125 4 11:05.340 5 kol 22 74 Horna Marek CZE Aprilia RS 3 07:25.348 6 kol 23 65 Vysloužil Lukáš CZE Aprilia 0 00:00.000 9 kol
Nejrychlejší kolo: 444 - Sedlo Miroslav, čas: 02:05.625, rychlost: 120,96 km/h
GP 125
Poř Číslo Jezdec Nár. Motocykl Kol Čas Ztráta
1 84 Lohse René GER Honda 10 18:42.119 (134,759 km/h) 2 71 Kolář Patrik CZE Honda 10 18:46.981 00:04.862 3 4 Podlipný Oldřich CZE Honda 10 18:47.158 00:05.039 4 40 Gramer Steffen GER Aprilia RS 10 18:48.653 00:06.534 5 94 Novosád Dušan CZE Honda RS 9 17:23.344 1 kolo 6 99 Loicht Martin AUT Honda 9 17:28.853 1 kolo 7 13 Roháč Pavel CZE Honda 125 9 18:37.250 1 kolo 8 25 Meloun Miroslav CZE Honda 125 R 9 19:04.792 1 kolo 9 49 Florián Luděk CZE Honda RS 125 9 19:30.540 1 kolo 10 27 Klička Jindřich CZE Honda 125 RS 8 17:28.325 2 kola 11 22 Frencl David CZE Honda 8 19:30.881 2 kola
Nestartovali:
61 Flegl Pavel CZE Honda
Nejrychlejší kolo: 84 - Lohse René, čas: 01:50.126, rychlost: 137,455 km/h
GP 250
Poř Číslo Jezdec Nár. Motocykl Tým Kol Čas Ztráta
1 56 Voit Henrik GER Aprilia 10 17:19.805 (145,525 km/h) 2 19 Navrátil Pavel CZE Honda 10 17:26.051 00:06.246 3 88 Matuš Karel jun. CZE Honda 10 18:40.770 01:20.965 4 5 Havrda Jaroslav CZE Yamaha TZ 250 9 17:50.027 1 kolo 5 63 Pokladník Martin CZE Aprilia 9 18:35.164 1 kolo 6 122 Szlachta Jaroslav CZE Yamaha 8 17:34.147 2 kola 7 30 Křen Petr CZE CZE Kawasaki 8 17:38.785 2 kola 8 28 Drešer Rychard CZE Yamaha 8 18:02.038 2 kola 9 34 Pavlovec Oleg CZE Suzuki 8 19:02.783 2 kola
Neklasifikováni:
10 86 Lukáš Martin CZE Aprilia 4 10:02.229 6 kol
Nestartovali:
7 Ježek Michal CZE Honda RS 250 14 Horák Milan CZE Yamaha 31 Vysloužil Alexandr CZE Yamaha FZR 250 60 Sommer Helmut AUT Honda RSR
SUPERMONO]/color]
Poř Číslo Jezdec Nár. Motocykl Tým Kol Čas Ztráta 1 18 Kamenický Libor CZE Mali JAWA 06 10 17:55.049 (140,651 km/h) 2 1 Kehrer Johanes GER MZ Supermono 10 18:19.279 00:24.230 3 52 Loučka František CZE Yamaha Ticraft 10 18:26.980 00:31.931 4 99 Loicht martin AUT Yamaha TT 600 10 18:47.582 00:52.533 5 7 Kalina Karel CZE KATYAM 690 10 19:07.909 01:12.860 6 72 Zoernweg Daniel GER MZ 724 Scorpion 10 19:36.826 01:41.777 7 13 Lefan Jiří CZE Yamaha RSB 660 10 19:45.141 01:50.092 8 58 Matuš Pavel CZE Kawasaki KLX 650 9 18:28.658 1 kolo 9 82 Jurák Patrik CZE Yamaha JPS 9 18:33.699 1 kolo 10 64 Koukal Jan CZE Yamaha XT 600R 9 18:48.939 1 kolo 11 30 Svoboda Josef CZE Husaberg 650 9 18:50.796 1 kolo 12 17 Schmidt Ingolf GER MZ 1999 9 18:51.229 1 kolo 13 36 Vysloužil Robin CZE Husaberg FE 600 9 18:51.873 1 kolo 14 50 Jančík Jaroslav CZE Yamaha SZR 660 9 18:52.884 1 kolo 15 59 Rádl Michal CZE Derbi KTM 9 19:15.965 1 kolo 16 22 Linduška Tomáš CZE Yamaha RS 660 9 19:38.313 1 kolo 17 83 Bednář Jan CZE Yamaha SZR 660 9 19:45.027 1 kolo 18 68 Macháček Pavel CZE KTM 625 RS 9 21:13.184 1 kolo 19 66 Karafiát Petr CZE KTM LC 4 2003 8 18:26.762 2 kola 20 34 Pavlovec Oleg CZE Yamaha SRR 8 18:51.078 2 kola
Neklasifikováni:
21 44 Kučínský Marcel CZE Yamaha KM-R 660 9 17:25.178 1 kolo 22 81 Šlezar Michal CZE Gilera RC 600 8 18:22.848 2 kola 23 39 Koňařík Radek CZE Suzuki 600 5 10:38.170 5 kol 24 47 Hanzalík David SVK KTM 580 5 11:13.108 5 kol 25 25 Křen Jaroslav jun. CZE Yamaha Villa 4 08:15.392 6 kol 26 23 Drešer Richard CZE Yamaha XT 660 4 08:27.204 6 kol 27 88 Jakl Václav CZE Cagiva/KTM 3 06:13.458 7 kol 28 90 Blažek Marian CZE Aprilia 3 06:23.659 7 kol 29 19 Bouška David CZE Yamaha 3 06:43.598 7 kol
Nestartovali:
2 Hejzlar Pavel CZE FMS AČR KTM LC 4 5 Dufek Lubomír CZE FMS AČR Yamaha 680 6 Valda Arnošt CZE FMS AČR Rotax -KTM 11 Šobáň Milan CZE FMS AČR KTM 525 R 15 Medek Miroslav CZE FMS AČR Husqvarna ET 610 31 Vysloužil Alexandr CZE FMS AČR KTM 660 LC4 32 Pavlata Michal CZE FMS AČR Yamaha Maveevo 35 Divila Ivo CZE FMS AČR KTM 690 71 Bartoněk Jan CZE FMS AČR Aprilia 73 Hledík František CZE FMS AČR KTM LC4 74 Hatan Vítězslav CZE FMS AČR Bimota 75 Kubalík Petr CZE FMS AČR Yamaha XT 660 R 93 Šulz Petr CZE FMS AČR MZ Scorpion
Nejrychlejší kolo: 18 - Kamenický Libor, čas: 01:46.081, rychlost: 142,642 km/h
|
|
« Last Edit: June 23, 2009, 12:56:00 pm by wusa »
|
Report Spam
Logged
|
Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
|
|
|
|
|
|