roadracing
March 29, 2024, 03:16:02 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Pohár přírodních okruhů 2010

Pages: [1] 2
  Print  
Author Topic: Pohár přírodních okruhů 2010  (Read 2329 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« on: December 10, 2009, 11:24:11 am »

Dnes mě došla dobrá zpráva, která jistě potěší všechny opravdové roadracingové fandy.

Po několika vzájemných konzultacích, co a jak, došlo nakonec k dohodě, že pořadatelé motocyklových závodů na přírodních okruzích, pojedou své závody a výsledky z každého podniku, budou započítávány do POHÁRU na přírodních okruzích. To už v podstatě probíhalo letost.

Co je ale podstatné - Celý projekt byl i požehnán na VV AČR
 
V letošním roce, se odjel jakýsi neoficiální "nultý" ročník seriálu na přírodních okruzích. Mezi pořadateli závodů na přírodních okruzích proběhlo několik jednání na téma, jak dál v roce 2010. Včera se významnou měrou pohnuly ledy, když se zástupce z Těrlicka vydal na jednání VV AČR a jménem všech pořadatelů tam dosáhl toho, že je tento projekt legalizován, samozřejmě se všemi náležitosmi platých Řádů.

Tedy, každý z pořadatelů si pojede svůj závod a výsledky se budou shromažďovat a na konci sezony se provede společné vyhodnocení, podobně jako tomu bylo 10.10.2009 v Hořicích. Další podrobnosti a detaily budou ještě doladěny a budete s nimi včas seznámeni.

Celé znění je k dispozici ZDE
« Last Edit: December 18, 2009, 10:05:12 am by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Share on Facebook Share on Twitter

Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #1 on: December 10, 2009, 01:48:16 pm »

No tys to Wuso pěkně rozpoutal  Grin
« Last Edit: December 18, 2009, 10:06:12 am by wusa » Report Spam   Logged
Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #2 on: December 10, 2009, 02:56:43 pm »

Bezvadná zpráva...Dík patří všem co se podílely na zlegalizování Mistráčku na přírodních okruzích, tímto jsme pokud se nemýlim druhou zemí na světě kde se něco podobného jede..!
Myslim si že hodně velký úděl na tom má určitě Wusa, protože ten to tady všechno rozpohyboval DÍKY.. Smiley
« Last Edit: December 18, 2009, 10:06:40 am by wusa » Report Spam   Logged
fotoman46
minibiker
**
Posts: 60


« Reply #3 on: December 10, 2009, 04:57:28 pm »

Dobrá práce. Velký dík Tobě i Larrymu.
« Last Edit: December 18, 2009, 10:07:39 am by wusa » Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #4 on: December 11, 2009, 03:48:23 am »

Tak houževnatost mnoha lidí slavila úspěch Grin, ale Wusův impuls je nepřehlédnutelný Smiley, hned budou mít jednotlivé podniky jiný náboj....velký dík !!
« Last Edit: December 18, 2009, 10:08:05 am by wusa » Report Spam   Logged
Al.bin
mechanik
*
Posts: 39


« Reply #5 on: December 12, 2009, 07:47:02 am »

Hodně dobrá zpráva,že se oficiální ledy prolomily....Já měl AČR za konzervu plnou zkostnatělých bafuňářů Cheesy! Určitě teď bude i větší zájem sponzorů,médií a veřejnosti o tyto podniky.Díky všem co na těch správných místech bojovali za mistráček!!! Cheesy
« Last Edit: December 18, 2009, 10:08:35 am by wusa » Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #6 on: December 13, 2009, 01:53:29 am »

Asi to sem moc nepasuje , ale nevím kam to líp vrazit Smiley...no prostě Indimu přeji k dnešním narozkám vše nejlepší a do příští sezóny samá parádní umístění a ať to lítá !! Grin
« Last Edit: December 18, 2009, 10:09:09 am by wusa » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #7 on: December 18, 2009, 10:04:25 am »

Jak už jsem psal dříve, Výkonný výbor AČR v podstatě neměl připomínek se zařazením Poháru přírodních okruhů (tak se bude série jmenovat) do ročenky. To fakticky znamená, že doposud "volné" podniky se přemění v "pohárové". Do seriálu jsou tedy zařazeny všechny podniky, které tam byly i letos. S výjimkou Opavy už všichni organizátoři zveřejnili své termíny.

 
« Last Edit: December 18, 2009, 10:07:13 am by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
petridas
minibiker
**
Posts: 55


« Reply #8 on: January 04, 2010, 04:07:24 am »

opava by se pry mela jet 17-18 cervence! ale zalezi pry na stavu asfaltu po zime!!
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #9 on: January 09, 2010, 03:35:20 am »

I když se to při pohledu z okna moc nezdá, přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu. Jezdci pracují na svých strojích, členové organizačních týmů již naplno rozjeli vše potřebné k úspěšnému pořádání vlastních podniků.

Jak jsem už psal, v letošní sezóně se po loňském "zkušebním" hodnocení, budou výsledky závodů započítávat do Poháru na přírodních okruzích. Hezký článek o přírodních okruzích z pera Kamila Holana vyšel 7. ledna 2010 v prvním čísle Českých motocyklových novin (ČMN). Této kategorii závodů je zde věnovaná téměř celá první dvoustrana.

Určitě byste měli vyrazit někam do trafiky a ČMN si koupit. Aspoň trochu zažene ten absťák a trochu se přes víkend zabavíte motorkama .... Wink
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Corela91
mechanik
*
Posts: 7



WWW
« Reply #10 on: January 09, 2010, 12:28:36 pm »

Nejsem si jistej jestli jsem to četl v čmn dobře, měl jsem je v ruce jen chvilku, ale v Radvanicích byla udaná jen jedna třída... nevíte jestli se pojede i volná? přesněji volná nad 600?
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #11 on: January 09, 2010, 12:43:28 pm »

POdle dostupných informací se litrová třída pojede opět jenom v Hořicích a v Těrlicku.... Huh
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #12 on: January 14, 2010, 03:53:04 pm »

AČR
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
bart.john
mechanik
*
Posts: 29


« Reply #13 on: January 15, 2010, 01:26:46 am »

Nemohl by sem nekdo naskenovat ten clanek v CMN ? ja se o tom dozvedel az pozde a CMN nekupuju jelikoz je tam kulovy ...   Cheesy
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #14 on: January 15, 2010, 02:47:27 am »

Nemohl by sem nekdo naskenovat ten clanek v CMN ? ja se o tom dozvedel az pozde a CMN nekupuju jelikoz je tam kulovy ...   Cheesy

Otevři si tady na fóru na úvodní stránce hned první odkaz - tzn. "hlavní stránky / main website", pak si rozklikni "aktualizace na hlavních stránkách" a na stránce 4 je odkaz, který se jmenuje "pohár přírodních okruhů" klikni na to a navede tě to přímo na hlavní stránky, kde máš kompletní přepis (bez obrázků a kalendáře závodů - on stejně nebyl úplně aktuální)
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Pages: [1] 2
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy