roadracing
April 19, 2024, 05:34:15 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

300 Zatáček Gustava Havla Hořice

Pages: 1 ... 15 16 [17] 18
  Print  
Author Topic: 300 Zatáček Gustava Havla Hořice  (Read 13958 times)
ciao46
mechanik
*
Posts: 43


« Reply #240 on: May 24, 2010, 01:57:01 pm »

Tak hlavně že Kamil je vcelku OK. Seděli jsme jako každým rokem na cikance ale bylo pouze vidět jak drhne pangejt a pak se schoval za stromy. A tratáci vyvěsily fangli a bylo jasný že je zle. Jinak super podívaná až na mokrou sobotu.Pouze mě sklamala třída 250sp. Jinak Inoš už měl u nás Pearsona skoro na lopatě škoda že tachnika nevydržela. A Pearson  s Fillou a Mrtvola velej mazec!
Report Spam   Logged
Ondrej
senior TT
****
Posts: 278


« Reply #241 on: May 25, 2010, 01:27:11 am »

Mě taky zaujal Wayne Hamilton. Před závodem Wusovi řekl: "Ano, je velmi rozdílná než jsou naše irské tratě. Je taková plynulá. Moje ambice jsou následující – být v Top3 ve třídách, do kterých jsem se přihlásil. Myslím, že na to mám."
Ten kluk to fakt udělal a byl ve čtvrtlitrech třetí. Když jsem s ním mluvil, tak bych do něj takovou sebejistotu neřekl  Grin Za rok by tu chtěl být znovu. A letos poprvé pojede ManxGP.
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #242 on: May 25, 2010, 03:35:33 pm »

Zatáčky 2010
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #243 on: May 25, 2010, 04:36:17 pm »

Prima report i se spoustou zajímavostí ze zákulisí a upřesnění Smiley...dík a jen tak dál !!!
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #244 on: May 26, 2010, 01:03:46 am »

Ještě něco zplodím, ale vůbec nestíhám. Musím taky pracovat.

Jenom pro představu :
- staral jsem se celkem o 44 lidí
- z tohoto počtu bylo 28 jezdců a jejich doprovodů a 16 novinářů
- tím staráním mám na mysli to, že jem pro všechny tyhle lidičky zajišťoval transport z letiště do Hořic a zpět do Prahy, ubytování a další nezbytné maličkosti (press vestičky, benzín, náhradní díly do motorek, obhlídku trati .... atd.)
- možná proto jsem neměl tolik času, abych pokecal s více lidma (u Indiána jsem se zastavil chvilku v sobotu a pak jsme se viděli až v neděli večer) - za což se omlouvám, ale snad to pochopí
- naopak jsem potkal spoustu kamarádů a aspoň krátce jsme se pozdravili (Fazer, SwideRR, ROAR, fotoman)
- velký zážitek bylo setkání s Radkem, kterému jsem trochu pomohl s cenou pro smolaře (Indi) a domlouváme ještě nějaké další věci

Chci touto cestou poděkovat
- pořadatelům za zvládnutí celého náročného víkendu
- všem jezdcům bez rozdílu za to, co předváděli
- nakonec snad i tomu tam nahoře, že v neděli poručil větru dešti  Cheesy
- Jardovi Striovi za ochotu a přepravu výše zmiňovaných
- Petrovi Hrabčákovi (Těrlicko) za zájem o dění v Hořicích (nemohl přijet kvůli záplavám)

Chci taky popřát
-Kamilovi rychlou rekonvalescenci a návrat na závodní tratě
-pořadatelům, aby je neodradily některý přihloplý "příspěvky" ve fóru na motorkářích
- nám všem, abychom se příště zase všichni sešli a takhle skvěle se pobavili tím, co všichni milujeme

Pokud jsem na někoho nebo na něco zapomněl, tak se snad nebudete zlobit
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #245 on: May 26, 2010, 07:42:55 am »

Moc hezký čtení Pavle 
Report Spam   Logged
Michal #5
junior TT
***
Posts: 144


« Reply #246 on: May 26, 2010, 09:49:06 am »

Moc pěkná reportáž Smiley
Report Spam   Logged
harlejicek
junior TT
***
Posts: 124


Truth/Tradition/Rebellion/Blood/Sweat/Tears


« Reply #247 on: May 26, 2010, 11:39:25 am »

Super čtení, Pavle DÍKY  Wink
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #248 on: May 26, 2010, 12:20:46 pm »

Prima report - díky .
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #249 on: May 26, 2010, 01:02:46 pm »

Prima report - díky .

Jenom na toho Indiána tam moc prostoru nezbylo.... My jsme se fakt viděli asi jenom 5 minut. Snad příště  Wink
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Dave
mechanik
*
Posts: 5


« Reply #250 on: May 26, 2010, 03:18:54 pm »

Pavel,

I would like to thank yourself and all of the Czech people who made me so welcome at Horice. And for giving me the opportunity to race at such a fantastic road racing circuit. The weekend was such a memorable experience.

Again Thank you all
Roll on Horice 2011
Dave Walsh#7




Pavel,

Rád bych poděkoval sebe a všechny české lidi, kteří mě tak vítejte v Hořicích v Podkrkonoší. A pro mě dává příležitost závodit v tak fantastické silniční závodní okruh. Víkend byl takový nezapomenutelný zážitek.

Opět Děkuji vám všem
Najet na Hořice 2011
Dave Walsh # 7







Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #251 on: May 27, 2010, 03:37:28 am »

Pavle - já ještě teď nemohu vstřebat všechna setkání, dojmy - jedním slovem nádhera. Byly to tak nabité tři dny, - neumím si ani představit ty fofry cos měl.  Grin Larry u nás přečkal kroupy, a byl z toho na mrtvici, ani nechtěl panáka Tulamorky  Roll Eyes Grin  Příští rok si to zopáknem rádi už potřetí !! ( P.S.  S kačenou se Indi s Verčou zavřeli v chatce, a takhle kosti neolíže ani tady Charlík, takže stejně nezbylo)  Grin Grin
Report Spam   Logged
fotoman46
minibiker
**
Posts: 60


« Reply #252 on: May 27, 2010, 12:33:15 pm »

Jojo Pavle hezky jsi to dal ! :)Pěkně se to teď čte a měli by si to přečíst hlavně ti rejpalové , protože vůbec nevědí co je kolem toho práce a starostí . Absolutorium zaslouží komplet sbor pořadatelů a traťáků protože ti všichni si vytrpěli svý. Smekám klobouk! Oni makali a my ostatní jsme se jen bavili a ještě budou někteří kecat. Z toho je mi vždycky týden po závodech špatně. :(Je fakt , že nejen z toho ::)Letošní zatáčky byly prostě nej ! A to tam jezdím od roku 1968.
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #253 on: May 27, 2010, 01:42:22 pm »

Letos jsem si opravdu máknul, o to víc se ale obdivuji a hluboce smekám přede všemi, kteří se na přípravě a pak na samotném průběhu celého závodního víkendu podílejí. Je to neskutečnej masakr pro všechny - pro ředitelství závodu, traťáky, všechny ty lidi, kteří ani kolikrát nejsou vidět. A to do toho nepočítám výhodu, že já aspoň ty závody viděl, na rozdíl od mnoha těch dobrovolníků...

Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
fazer
mechanik
*
Posts: 31



« Reply #254 on: May 27, 2010, 03:03:40 pm »

Já už jezdím do Hořic někdy od roku 78 min.století a musím říct, že letošní obsazeností to dalo připomenout na staré našlapané ročníky. Vždycky jsme tady doma hlásali, že jedem na nejkrásnější závody z celého roku, ale letos jsme měli obzvláště vrnění v kostech. Emocí bylo tolik, že jsme to trávili několik dní. Nástup zahraničních jezdců, hl. ze sev. Irska přidal těmhle, již tak skvělým závodům, na atraktivitě a mezinárodní prestiži. Za to patří díky především Tobě, Pavle. Jsem si jistý, že to pravé ořechové teprve přijde.... Vystřihuju poklonu všem, kteří se na tomhle závodnickém weekendu podíleli.
Pokud se najde někdo, kdo může pozdravit Kamila, prosím o vyřízení od celé ostravské grupy.

Show must go on. Road racing never die

Neodpustím si tuhle poznámku. Mr.Pearson je pan fára - o tom žádná..., ale Michal už jej ze zadu "četl"   Wink . Ti dva si to ještě někde tutově rozdají.

P.S. Pavle, skvělý report a great hard work
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 15 16 [17] 18
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy