roadracing
April 19, 2024, 08:41:23 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

William Dunlop

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: William Dunlop  (Read 884 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« on: October 23, 2009, 01:15:19 pm »

Jak už jsem psal v novinkách na hlavních stránkách, William Dunlop, jezdec ze severoirského Ballymoney, se chystá do Valencie na svůj debut v závodě MotoGP 250cc.
Po svém boku bude mít Marka Kellyho, který bude na tomhle podniku jeho pravou rukou. Během svého výletu pojede ještě v týmu Veidec Racing Honda závěrečný podnik španělského mistrovství supersportů.
“Skutečně je to sen, který nabývá pravdivých kontur. Jet závod mistrovství světa je pro mě vzrušující a zavazující zároveň. Bude to extrémní zážitek,” říká mladý jezdec.
“Tuhle novinku jsem se dozvěděl minulý týden v pátek večer. Vždycky to byl můj sen, jet závod MS, ale když jsem se to dověděl, rozklepala se mi samým vzrušením kolena. Sunflower (tak se jmenuje závěrečný podnik v Irsku, je to takový “sranda” závod na dromu v Bishopscourt, na kterém se setkávají jezdci ze všech možných seriálů – ať už irského road racingu, BSB, ISB nebo klubových závodů, je to závod, kde se na startu vedle takových hvězd jakými jsou Dunlopové nebo třeba Martin postaví i Chris Vermeulen nebo i obyčejný jezdec z ulice bez licence) jsem jel opravdu z lehka. Nechtěl jsem upadnout, abych si nepřivodil nějaké zranění v době, kdy se mě naskátá zaková příležitost. Celkem n)bude ve Španělsku tři týdny. Pojedu lodí do Francie a pak mě čeká dlouhá cesta do Valencie. Pojedu spolu s Brianem McCormikem v jeho náklaďáku, ale jsem moc rád, že to mohu absolvovat. Takováhle šance se nenaskytne každý den. Poctivě budu usilovat o co nejlepší výsledek v obou startech.”

Uvidíme, ale určitě mu budu držet palce. Bude jistě zajímavé sledovat, jak se Williamovi povede a jestli se mu podaří pozávodit naše jezdce (nebo to bude naopak?)
« Last Edit: October 23, 2009, 01:24:05 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Share on Facebook Share on Twitter

wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #1 on: October 23, 2009, 01:15:45 pm »

Ballymoney's William Dunlop will makes his MotoGP 250cc debut at the Valencian finale next month before going on to race in the Spanish Supersport series.

Dunlop, who will ride the trusty PJ Flynn 250cc Honda, will have Mark Kelly as his right hand man at the event, one in which Dunlop says is a dream come true.

Then, one week later, Dunlopwill take part in the Supersport 600 round of the Spanish Championships on the Veidec Racing Honda CBR600R which has been campaigned on all season by Robbin Harms in the World Supersport Championship.
 
"This is really like a dream come true for me. To get a ride in a World 250GP Race is very daunting, frightening in fact, but also extremely exciting," said the youngster.

"I got the news last Friday evening that I had been excepted to ride in the world round, and once I heard it my legs went like jelly. I did not push the races at the Sunflower too hard as I had this event in the back of my mind and I did not want to fall off and jeopardise the whole trip.   

"I will be away for about three weeks in total, so I have just to finalise the boats from here to France, and then the long drive down to Valencia after that. Brian McCormick is going to lend me his lorry for the trip, so I am very grateful to him for allowing me its use. Chances like this don't come round that often, well, probably never again to be honest, so its my aim to make the best of them both."
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #2 on: September 22, 2010, 12:58:01 pm »

závěr sezóny
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Ondrej
senior TT
****
Posts: 278


« Reply #3 on: September 22, 2010, 01:14:24 pm »

No to je teda pytlík...jsem se na něj těšil do Frohburgu.  Angry
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #4 on: September 22, 2010, 01:21:48 pm »

No to je teda pytlík...jsem se na něj těšil do Frohburgu.  Angry

nezoufej, když to všechno klapne, potkáš ho v květnu v Hořicích  Wink
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #5 on: October 02, 2010, 12:10:30 pm »

William do Hořic?
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #6 on: October 07, 2010, 02:17:49 pm »

William Dunlop will ride one of the Wilson Craig Honda Fireblades at next weekends Sunflower Trophy Races at Bishopscourt in Co-Down.    Dunlop, who sealed the ride this week, will be stable companion to Portadowns Marshal Neill at the Sunflower Trophy races, with Dunlop excited about the possibility of riding one of the most competitive Superbikes in the country.
 
 
William Dunlop:  "This is really great news and I have been working on something like this for a couple of weeks now.   I always wanted to try my hand on a competitive Superbike as I just never seemed to get one in the past.    Wilson Craigs Honda's are just about as good as any Superbike in the UK, with Keith Amor and now Guy Martin showing just how good they really are.    I hope to get my first outing on the bike next week, and I am really excited about the whole agreement.   Hopefully I can show what I am capable off on it during next weekends races, and who knows what might come of it in the future".
 
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #7 on: October 16, 2010, 02:46:53 pm »

William dnes startoval na závěrečném závodu na okruhu v Bishopscourt. Tradiční Sunflower Trophy je něco, jako kdysi u nás bývalo "setkání mistrů"

Jeho bezprostřední dojmy si přečti TADY
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #8 on: November 05, 2010, 05:02:19 pm »

Absoltně horká novinka - William Dunlop podepíše příští týden smlouvu s týmem Wilsona Craiga, pro který nedávno jezdil třeba Keith Amor nebo Cameron Donald. Wilson Craig Racing Team patří mezi absoultně nejlepší severoirské týmy, které se pravidelně proszují třeba i v BSB.
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #9 on: January 18, 2011, 12:28:11 pm »

přijede willi do hořic?
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy