roadracing
March 28, 2024, 04:41:59 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Cieszyn - Český Těšín

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cieszyn - Český Těšín  (Read 3025 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« on: September 15, 2009, 01:58:25 pm »

Před nedávnem se v Polsku objevila informace, že by po 50ti letech mohl být v příštím roce obnoven městský okruh, který vedl oběma částmi města Těšína, tedy jak na polské, tak i na české straně.
V příštím roce bude Těšín slavit 1200 let od založení města a v rámci těchto oslav by se měl uskutečnit i zmiňovaný motocyklový závod s názvem 'O Błękitną Wstęgę Olzy' (O modrou stuhu Olzy). Plánované znovuzrození slavného motocyklového závodu by mělo být jednou z priorit Těšínského starosty, jak se před nedávnem vyjádřil pro deník Gazeta Bielsko-Biala.

Tady alespoň malá připomínka závodů z roku 1959


Samozřejmě pokud se mě podaří zjistit nějaké další informace, dám vědět.
« Last Edit: September 15, 2009, 02:04:22 pm by wusa » Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Share on Facebook Share on Twitter

mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #1 on: September 15, 2009, 02:53:49 pm »

Jéjda - tak ať to vyjde - ten okruh bude skoro stejně starý jako já Grin Grin Tam bych se podívala Shocked!!
Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #2 on: September 16, 2009, 04:06:44 pm »

Stejně je zajímavé , jak se zdvíhá taková vlna obnovování bývalých okruhů Grin..taky mě zaujala fotka F. Bartoše - pana jezdce !!...nedaleko , v Radvanicích si ho také považují , když po něm pojmenovali okruh...
Report Spam   Logged
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #3 on: September 17, 2009, 01:26:34 am »

No pánové a dámy to by bylo mega - jsem rodilý Česko-Těšíňák a dozvědět se o tomto záměru tady z fóra jen svědčí o wusově skvělé práci Smiley moc držím palce ať se závod obnoví ...
Report Spam   Logged

DaveJ
Al.bin
mechanik
*
Posts: 39


« Reply #4 on: September 17, 2009, 12:51:43 pm »

Wuso,všechny vlákna sítě,které jsou o roadracingu,asi vedou k Tobě Wink! Ten Těšínský okruh by byl další lahůdkou a příznivce by si určitě našel i v Česku Grin! Jsem rád,že tady na sev. Moravě funguje Bezručův okruh v Opavě,závod F.Bartoše v Radvanicích,výborné Těrlicko a v neděli odjetá cena V. Paruse v Branné a jako divák vše další rád vítám Wink
Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #5 on: September 17, 2009, 12:59:54 pm »

Wuso,všechny vlákna sítě,které jsou o roadracingu,asi vedou k Tobě Wink! Ten Těšínský okruh by byl další lahůdkou a příznivce by si určitě našel i v Česku Grin! Jsem rád,že tady na sev. Moravě funguje Bezručův okruh v Opavě,závod F.Bartoše v Radvanicích,výborné Těrlicko a v neděli odjetá cena V. Paruse v Branné a jako divák vše další rád vítám Wink

hmm, abyste za chvíli nezpychli - už teď toho tam máte až až  Wink
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #6 on: September 18, 2009, 02:10:14 am »

Přesto si myslim, že to až tak horké nebude - v Polské části bývalého okruhu zejména při příjezdu k hraničnímu přechodu směrem zpět k nám pod Piastowskou věží je v současné chvíli dost špatný povrch - no nechme se překvapit. Fakt jsem zvědav Smiley
Report Spam   Logged

DaveJ
Al.bin
mechanik
*
Posts: 39


« Reply #7 on: September 21, 2009, 04:50:29 pm »

hmm, abyste za chvíli nezpychli - už teď toho tam máte až až  Wink
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                                    Zpychnout není z čeho,jsou to většinou jen obnovené staré okruhy,které normálně fungovaly za komárů Grin! Ale že se těch přeborů tehdá jezdilo... Wink Každopádně jsem rád,že pro mně to mrtvé období po revoluci je dávno za náma a zase se obnovuje tradice bývalých závodů Wink!
Report Spam   Logged
Indi 23
mechanik
*
Posts: 16


« Reply #8 on: September 22, 2009, 05:32:08 am »

 ;DSuper ! Novej okruh ,tak to se nám to tady pěkně rozjíždí....už se těším do Těšína !
Report Spam   Logged
Al.bin
mechanik
*
Posts: 39


« Reply #9 on: September 22, 2009, 03:34:19 pm »

;DSuper ! Novej okruh ,tak to se nám to tady pěkně rozjíždí....už se těším do Těšína !
Indi,Ty máš ale náturu,jít do všeho nového po hlavě Wink! Každopádně,ať Ti vše jde tak suprově jako ses zapsal letošním ježděním v Irsku! Pojedeš tam i další sezonu?Přeju Ti tam mezi těmi ostřílenými pardály velký úspěch Wink!
Report Spam   Logged
DaveJ
minibiker
**
Posts: 69



WWW
« Reply #10 on: May 14, 2010, 02:50:33 am »

Ahoj Wuso, nejake novinky - bude nebo nebude zavod "O modrou stuhu Olzy" v Českém Těšíně - Cieszyne?
Report Spam   Logged

DaveJ

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy