roadracing
March 29, 2024, 08:10:26 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: roadracing.webnode  facebook photogaleries


 
  Home Help Search Gallery Staff List Login Register  

Představ se ostatním

Pages: [1] 2
  Print  
Author Topic: Představ se ostatním  (Read 2183 times)
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« on: April 19, 2009, 12:43:31 pm »

Možná by nebylo špatné, kdyby ses ostatním představil(a). Odkud jsi, jaké jsou tvé zájmy, na čem jezdíš....
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný

Share on Facebook Share on Twitter

Vojta Vanek
junior TT
***
Posts: 198


I love Road Racing....Road Racing Its my life


« Reply #1 on: April 22, 2009, 01:17:47 pm »

Tak řeknu pár věcí o mě:
Jmenuju se Vojtěch Vaněk,jsem z Kolína Sendražic což je ve středních čechách a je mi 17 let...!Navštěvuji střední stavební školu v Kolíně....!Mezi mé koníčky patří 1.Motocykly(Road Racing) 2.Lední Hokej 3.Cyklistika.... Hudbu poslouchám moc rád hlavně Rock a Metal...No zatím nevlastním žádný motocykl,teda kromě Pit-Biku, ale vlastním řidičský průkaz skupiny A1 a určitě si něco pořídím....můj sen je Cagiva Mito.....!!!!! Grin
Tak to je asi stručně vše o mě a doufám že nebudu jediný,kdo tady něco napsal Grin
Tak čus
« Last Edit: April 22, 2009, 02:53:54 pm by wusa » Report Spam   Logged
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #2 on: April 23, 2009, 02:54:06 am »

Vojto, všechno nejlepší k svátku  Wink
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
wusa
admin
superbiker TT
*****
Posts: 2110



WWW
« Reply #3 on: June 15, 2009, 01:40:34 pm »

Jsem rodilý Hořičák a tady někde asi pramení moje velikánská láska k motocyklovým závodům. Hořice i nadále považuji za absolutní Českou špičku. Na závody do Hořic chodím více než tři desítky let. Pamatuji i nezapomenutelnou zlatou éru v sedmdesátých letech a znovuzrození v letech devadesátých. V poslední době se hodně orientuji na ostrovní závody. Několik let dopisuji na některé irské weby, zejména o Hořicích a snažím se dostat nějaké piloty na naše závody. Mám spoustu kamarádů v Severním Irsku, Walesu a v Anglii - všichni mají stejné postižení jako já... Cheesy Cheesy

Jako kluk jsem začínal samozřejmě na Jawě 21, předtím jsem měl ještě po domácku dělanou krosku, pak přišla na řadu ČZ175  Cheesy Potom vojna, rodina....a na motorky nějak nezbývalo, v té době jsem o sobě říkal, že jsem pasívní motocyklista  Grin. Někdy před deseti lety jsem si domů přivezl Suzuki GS500E, krátce na to ji vystřídala další súza, tentokrát SV650N. Před dvěma lety jsem si splnis svůj klukovský sen a koupil jsem zbrusu nového superbika (opět) Suzuki GSX-R 750 K7. Jenom pro zajímavost, kupoval jsem ji v motoshopu Petra Polanského.

Kdo se přidá další?
Report Spam   Logged

Jezdím tak rychle, jak rychle litá můj anděl strážný
Jarda
superbiker TT
*****
Posts: 400



« Reply #4 on: June 16, 2009, 08:43:39 am »

Tak já jsem Jarda Grin a pocházím kousek od Hořic (Vítězná u Dvora Králové).Už pár let ale žiju v Německu.
Na závody jezdím ale do Čech celkem pravidelně (Hořice,Uh.Hradiště,Branná...).K nalezení v depech jsem vždy u Tondy Pleváka z Paky.
Motorky...no nejdřív pařez to je jasný Grin pak pionýr,kejvačka 250 a teď už mám myslím sedm let GSX 750 (nahatou) a asi snad nic jinýho ani nechci...nějak jsme se srostli Wink
« Last Edit: August 14, 2009, 02:32:35 pm by Jarda » Report Spam   Logged
Michal #5
junior TT
***
Posts: 144


« Reply #5 on: June 17, 2009, 01:34:15 am »

Jsem z malého městečka na Vysočině (Bystré u Poličky), dost času trávím v Brně kde se snažím studovat strojní inženýrství. Zajímají mě skoro všechny motoristické sporty od endura až po roadracing. Moje první motorka byl pařez potom jawa 90, 250 kejvačka a teď monster 900.
Na vyblbnutí mám doma ještě zetku 250/513 na které jedu pohár vysočiny.
Report Spam   Logged
(lk)
junior TT
***
Posts: 117



WWW
« Reply #6 on: June 17, 2009, 03:36:35 pm »

ahoj, jmenuju se Láďa a je mi 39 .. motorismus sleduju od mala, prochází to různejma obdobíma, jako kluk sem žral auta a F1, z čehož mě nadosmrti vyléčila návštěva prvního závodu v maďarsku (tuším že tobyl 86) .. pak jsem si dal na pár let pauzu kdy jsem asi deset let aktivně závodil na kole a průběžně koukal na závody plechovek a motorek (ms, lemans) a pár let jsem strávil v depu a na tribunách motokárových závodů - prachy na závodění jsem neměl tak jsem o tom psal internetový noviny ... v tý době jsem začal zas víc sledovat všechno možný včetně TT, kterou mě už dávno  nainfikovalo vyprávění Frankie Šťastného. Motorku jsem si koupil loni po dvaceti letech (naháč CB500), když jsem kdysi měl jawku "mustanga". Konečně jsem se podíval do Hořic a díky indimu jsem tu sváma prožil jízdu zvanou TT naplno .-) a jak sem se před chvilkou dočet sezóna se nám výrazně prodlouží :-) (omluvte překlepy, musím si vyměnit klávesnici na nb, ale znáte to, kovářovic kobyla ...)
Report Spam   Logged
Jirka 97
senior TT
****
Posts: 292



« Reply #7 on: June 17, 2009, 04:41:38 pm »

Já pocházím z Jičína , spolužákův táta dělal ředitele VC Prachovských skal, takže jako kluci jsme se dostali i do depa....ta exotika tenkrát Grin jezdci Jižní Rhodesie, Austrálie, N.Zéland...o našich nemluvě..byl jsem u toho v 61 ..souboje Maliny s Philisem a Franty Š s Redmanem..na to se nezapomíná....no a když pomalu končil Jičín, tak se rozbíhaly Hořice, takže jsem plynule přešel do fandů 300 ZGH..jestli jsem vynechal tak 3 ročníky v 70tých letech , tak to je moc. v mládí jsem z cyklistiky přesedlal na Jawu 350 a ještě že tenkrát nebyl takový provoz Grin....Teď už si na mašinu netroufnu , ale fandění si užívám....a teď v poslední době díky wusovi i vám všem ostatním opravdu řádně Grin
Report Spam   Logged
Ondrej
senior TT
****
Posts: 278


« Reply #8 on: June 18, 2009, 08:31:50 am »

Takže já jsem Ondřej, to už jste asi zaregistrovali Grin, je mi 37 a jsem ze Železného Brodu (nechvalně mnohde zmiňovaného jako Iron Brod a někdy se stydím, že jsem fanda motorek díky ... Undecided, co tu jezdí). Jako dítko jsem nejdřív obdivoval formuli 1 a šíleně fandil Gillu Villeneuveovi. Po jeho smrti jsem viděl závody jinýma očima a spíše obdivoval všechny jezdce a někomu jen přál o trochu víc. Motorky jsem sledoval o něco později a Hořice jsem poprvý viděl asi v 16-ti letech a do vojny tam jezdil se staršíma klukama na Mustangu a pak po pauze jsem zjistil, že se tam opět závodí, ale to už byl rok 2003. Po občasných půjčováních motorek od kámošů ČZ175, Jawa 250, jsem strašně toužil po motorce, ale po vojně nějak přešla chuť na všechno a dnes jak už tady je zmíněno, provoz je tak hustý, že to ani už moc neláká a raději se svezu na MTB. Sbírám podpisy z motorsportu a rád fotím na závodech. V Hořicích jsem nejvíc vidět u Schinkiho.
Report Spam   Logged
jirka34
minibiker
**
Posts: 53


« Reply #9 on: August 04, 2009, 03:03:05 pm »

Tak jo, do toho. Bydlím v Hradci Králové a je mi krásných 47 let. Díky tátovi, který byl spolužákem nejmenovaného (ale asi nejlepšího) hradeckého závodníka, jsem trávil velkou část dětství po závodech silničních motocyklů. Těch závodů byly desítky, od jara do podzimu každý rok. Táta byl velký nadšenec, jezdili jsme třeba i na krajské přebory, když se zrovna nejela republika. Taky dělal propagaci pro hradecký okruh a 300 ZGH, pro Bohumila Stašu třeba u nás na dvoře přestříkával Yamahu do prvního odvážného, trochu futuristického designu. Tohle všechno se na mě samozřejmě podepsalo, a dnes jsem za to tátovi (už nežije) moc vděčný. Dnes jezdím po závodech se svojí rodinou a partou přátel, a historie se vlastně opakuje. Na motorce jsem začínal jako vy všichni - pionýr, dvěpada, třípada...Po revoluci jsem si slavnostně přivezl domů Kawasaki Z 400, pak Yamahu SRX 400. Nic většího jsem už nechtěl, mám prostě už rozum. Mladí prominou....  Teď, asi díky lenosti, vlastním Burgmana 400 a ten mě zatím dovezl všude.
Mojí nejoblíbenější motoristickou knihou je "Na plný plyn", vyprávění Františka Šťastného. Proto asi ten zájem o TT a našeho hrdinu Indiho. Mimochodem Wuso, Tvůj nápad se sejít je vynikající, a já bych měl taky jeden návrh. Co se tak pokusit nějak zorganizovat zájezd na TT 2010....
Jirka 97: Ano, na ta léta se nedá zapomenout. Sice už taky lecos pamatuji, ale Ty by ses měl někdy rozpovídat, myslím, že by to hltali všichni......
« Last Edit: August 04, 2009, 03:32:44 pm by jirka34 » Report Spam   Logged
Milhauz
mechanik
*
Posts: 4



« Reply #10 on: August 16, 2009, 02:06:35 am »

Tak teda taky něco přidám Wink Jmenuji se Milan,vyskytuji se kousek od Litomyšle a s vůní benzinu jsem nějak spjatej už od mala..Když jsem byl vpvní třídě,tak mi Tatik pořídil motokáru(motor ČZ150) ,no vpátý už tam byl 350 ;DCo se týče dvou kol tak jako všichni -pincek,třiapůla,po revoluci Honda XL600,pak Hornet 600,následoval Fázer1000 a GSX R600.Poslední dvě jmenované si užívám stále. Co se týče závodů,tak mě berou i jiné (nejen roadracing).TT  jsem sledoval na http://www.iomtt.cz/,ale co se týče Indiho dalšího působení,(Verča nestíhá tak jako tady) a proto jsem zde. V Hořicích a Branné jsem pravidelný divák ,ale i jinde když je dobrá konstalace hvězd Grin Jo a co se týče zájezdu na TT 2010,-myslím dobrý nápad!
Report Spam   Logged
Veronika
mechanik
*
Posts: 25


« Reply #11 on: August 20, 2009, 04:49:02 am »

Hm...tak já jsem překvapivě Veronika  Grin

jsem Indiánova levá ruka, je mi 24 let a pocházím z Brna,i když teď už žiju spíše v Praze. S motorkama jsem začala u dobrovolných hasičů moooc dávno a to na Jawě 350, postupně přes Suzuki GS 750 77rok, CBR 600F, TL1000S, jsem se dostala k CBR600RR, ale tu cpu Indiánovi a jemu uzurpuju GSXR 750...před čtyřma rokama jsem chtěla jezdit závody, pak jsem na okruhu potkala Indiána, a měla jsem po závodech...
Teď už o tom jenom mluvím, ale reálný je to každým rokem méně a méně Cheesy

Kopu za RoadRacing, protože MMČR je nuda a nepotkávám tam tolik super lidí jako na přírodňácích...vysněnou motorku už ani nemám...možná RG 500 nebo starý GSXR 750, ZXR 750R (Káčková verze) nebo RC30 atd atd....
Report Spam   Logged
mamkaV.
senior TT
****
Posts: 210


« Reply #12 on: August 26, 2009, 01:08:52 pm »

No dobře ... tak já jsem překvapivě Verunčina máma, 51 let, šťastná babička, matka 3 potomků a skorotchyně Indiána. Grin Verunka sice pochází z Brna, ale moc se tu už nevyskytuje, protože bivakuje v Praze s Indim. Motorku nevlastním, ale táta touží a touží, ale má ryby, a ty by mohly mít zlaté šupiny, tak z moto asi nic nebude. Lips sealed
Verči jsem zprvu, když se projevil zájem o motorky, vše sabotovala, pak kapitulovala a nakonec je ze mne fanda, Huh i když už tomu závodění moc nedá (je jí to dost líto) Wink
Jo,jo chtěla jsem mít překladatelku ve volánkách, a ona byla věčně od šmíru a v montérkách Grin Grin
Kdo ji zná, ví! Cheesy Ale jsem za ni vděčná - je to bezva parťák do života, a Indi nám to fandění posunul až za hranice snů, moc si vážím toho, co dokázal - A TAK DĚCKA GOO!!
Report Spam   Logged
Hyene
mechanik
*
Posts: 4


« Reply #13 on: September 11, 2009, 02:41:53 am »

Taky neco o me. Jsem Marek, 35 let, minuly rok jsem byl na dvou prirodnich zavodech, ktere me uchvatili natolik, ze jsem si tento rok udelal vylet i na Man. Beru zatim za svuj nejvetsi zazitek a jsem rad, ze se tady rozviji tolik prirodnich okruhu. Vsichni kdo tyto okruhy absoluji maji muj obdiv.  I kdyz moc tady neprispivam, casto tady ctu co se deje.
Report Spam   Logged
Tomsouky
mechanik
*
Posts: 5


« Reply #14 on: February 22, 2010, 04:09:51 am »

Čau tak já sem Tomáš je mě 32 a jsem z Novýho Boru. Taky se tu dřív závodilo.
Moje první motorka byla v roce 2000 yamaha fj 1200 takže docela dřina Cheesy. Potom jsem přešel více do sportovna na thunderace. Tu jsem nedobrovolně opustil když mě málem zabil jeden hodný důchodce. Přišel jsem o jedno oko a rok jsem se dával dohromady. Pak přišlo CBR 929 a to už začalo bejt na silnici nebezpečný. Pak přišla rodina, barák, pes takže zodpovědnost takže CBR šlo pryč. Tak jsem vyzkoušel okruh a to mě chytlo takže jsem pořídil gsxr 750 k4 okruhovku a občas se jedu sklouznout. Ještě mě láká supermoto, ale to budu muset ještě trochu šetřit. Příroďáky mě chytly asi před pěti rokama a Hořice už nevynechám. Mám radost z vývoje přírodních okruhů u nás za posledních pár let. Je tu opravdu vidět práce nadšenců kteří tím žijou.
Jo a mojim snem je podívat se na TT.
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum


Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy